ورزشی

ما حتی یک ریال بیشتر از قرارداد پرداخت نکردیم + عکس

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزشی آنا از وب سایت فدراسیون فوتبال ، علی سلیمانی در این باره گفت: عدم اطلاع کافی و بیان محتوای غیر موجه در هنگام انتشار خبر در مورد پاداش کارلوس کی روش ، باعث شد اولین اسناد مثبت مالی در وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شد.

وی افزود: “در نامه ای به تاریخ 26 آگوست 2018 مبنی بر درخواست پرداخت 800،000 دلار (برای پاداش جام جهانی 2018 روسیه بر اساس یک قرارداد و با تاخیر سالانه پرداخت) به همراه پرداخت دو قسط آخر از 700000 هزینه. ” یورو (با تاخیر 6 ماهه) ، درمجموع 1 میلیون یورو تا 1،672 دلار که از حساب فیفا کسر شد و به حساب کارلوس کی‌روش منتقل شد.

خزانه دار فدراسیون در خصوص سایر پرداختهای مربوط به کادر فنی کی روش و دستیاران ایرانی و خارجی ، خاطرنشان کرد: سایر پرداختها به کادر فنی کی روش و دستیاران ایرانی و خارجی برای حقوق و پاداش مبتنی بر قراردادهای بین طرفین در نتیجه تأکید می شود که هیچ دلار واحدی بیشتر از قرارداد به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی پرداخت نشده است.

به تصاویر زیر درمورد پرداخت بدهکاران نگاهی بیندازید:

انتهای پیام / 4057 /

انتشارات سایت توسط سامانه آنلاین، اقدام به انتشار خبر می نماید، لذا مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده منابع خبری بوده و سامانه آنلاین تیتر نیوز هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت ندارد.