عمومی

اینجا دقیقا چه خبر است؟

به آسانی به راحتی همه چیز سیاه به نظر می رسد ، همانطور که به راحتی به راحتی همه چیز سفید به نظر می رسد. آنچه دشوار است ، اما باید انجام شود ، دیدن واقعیت و ایجاد واقعیت است.

به گزارش تیتر نیوز ، روزنامه جمهوری اسلامی “زندگی هر روز سخت تر می شود.” او نوشت. قیمت ها افزایش یافته و تمایلی به بازگشت ندارند. هر روز ، مقامات قول می دهند آن را ارزانتر یا از گران شدن آن جلوگیری کنند ، اما این وعده ها هرگز عملی نمی شوند. لوازم خانگی گران می شوند و نه هر روز ، قیمت لبنیات به طور ناگهانی در حال افزایش است ، متوسط ​​و فقیر نمی توانند ثمرات برداشت را داشته باشند ، هزینه خدمات رو به افزایش است و هیچ رقابت نامشخصی بین دولت و دولت برای افزایش قیمت وجود ندارد. وجود ندارد. بخش خصوصی در حال حرکت است. این کارخانه اتومبیل های داخلی با کیفیت بالا را به خود جلب می کند و از مدل های بین المللی و شوخی های موجود در جیب مردم عقب مانده است. ارز و سکه نیز غالباً وعده های خود را نه به صورت روزانه بلکه در یک لحظه هیجان انگیز به استاندار بانک مرکزی تحویل می دهند و هیچ کس قدرت کنترل آنها را ندارد. کرایه ای که این روزها بالا رفته است. این واقعیت امروز جامعه ما است.

جمع همه اینها این است که ارزش پول ملی در یک نرخ غیرقابل قبول قرار می گیرد ، قدرت خرید مردم هر روز در حال کاهش است و تعداد خانوارهای زیر خط فقر در حال افزایش است. با توجه به این وضعیت ، مردم می پرسند ، اینجا چه اتفاقی می افتد؟

در همین راستا ، قانونگذاران امیدوارند که ترامپ برای ادامه و افزایش تحریم ها علیه ایران بار دیگر رئیس جمهور آمریکا شود زیرا تحریم ها منجر به رونق و خلاقیت در کشور خواهد شد. یک نماینده دیگر پیشنهاد می کند که خیابان تهران را پس از جورج فلوید ، مرد سیاه پوست آمریکایی نامگذاری کنید که مرگ وی توسط پلیس سفید صورت گرفت و اعتراضات ضد آپارتاید را در ایالات متحده برانگیخت. است. یک عضو دیگر مجلس پیشنهاد دارد که قرآن را به مجلس خاتمه دهد و برخی نیز قبل از انجام کارهای کلیدی ، یک طرح دو جانبه برای تغییر نام در فرودگاه مهرآباد ارائه می دهند. کسی نیست که از این آقایان سؤال کند ، این افراد با رنگ و شکوه انقلاب چه دردسرهایی را برای شما ایجاد می کنند؟ چرا با قول حل مشکلات مردم به مجلس آمدید و به جای برنامه های اساسی برای تحقق این قول شعارهایی سر دادید؟ اگر فکر می کنید نام این اثر انقلابی است ، پس مردم محتاط تر از شما هستند.می توانید با چنین شعارهایی واقعیت های زندگی را نادیده بگیرید. اگر انقلابی هستید ، مانند سردار سلیمانی باشید که به جای شعار دادن و سرگرم کردن مردم با شعارها و وعده ها ، نشان داد که چگونه دانش آموزان انقلابی مکتب امام خمینی (ره) دشمن هستند. برنامه ریزی سردار سلیمانی نیازی به این شعارها ندارد ، وی با برنامه های عملی تهیه می شود که می تواند مشکلات مردم در مبارزه با آمریکا و تروریسم را برطرف کند. امروز ، ما باید جلوی توطئه شیطان بزرگ علیه ایران و منطقه را بگیریم. این توطئه ها را نمی توان با شعارها و تظاهرات های جعلی-انقلابی خنثی کرد. راه حل های عملی برای مشکلات مردم ارائه دهید تا مردم از شما نپرسند که در اینجا چه خبر است.

دولت و قوه قضاییه و همچنین مجلس در حال بررسی آن هستند. امروز ، ما در همه زمینه های اجرایی ، قضایی و قانونگذاری می بینیم که سخنرانی بیش از اقدام است. دولت به وعده های خود برای کنترل تورم عمل خواهد کرد و دستگاه قضایی در دادگاه ها سکوت خواهد کرد که این روزها سؤالات بسیاری را مطرح کرده است. اگر هر سه نیرو کار خود را صادقانه انجام دهند ، انقلابی خواهند بود و اعتماد مردم را به دست می آورند.

انتهای پیام