عمومی

شخص در قامت یک نهاد؛ برای حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی

نمایندگان معتبرترین و شخصیت های نزدیک به مقامات هستند. آنها سفیر مقامات و نمونه ای از نظرات مقامات در مورد شیعیان محسوب می شوند. یکی از ویژگی های نمایندگان مسئولین ، ظرفیت بالای آنها در رابطه با دیدگاه های مختلف علمی ، اجتماعی و فرهنگی و در صورت لزوم سیاسی است که در رفتار نیاز به کاست ، مهارت ، دقت و توجه دارند. از آنها انتظار می رود جامعه پذیری و اعتدال خوبی داشته باشند ، در شخصیت ، ایده های خوب ، دوستی ، سازگاری و توانایی سازماندهی صحیح و ایجاد درک صحیح از نیاز مخاطبان و گسترش دامنه قدرت و ارتباطات جامعه را داشته باشند. انتظار می رود مقامات از مداخلات سیاسی خودداری کنند و نظرات خود را در بیانیه رسمی بیان کنند.

مقامات ارشد نه تنها برای تأمین اعتبار و حمایت از دانشجویان در کشور مقصد منصوب شده اند. شناخت نیازهای مذهبی یک کشور یا کشورهایی که در آن با شیعه و روابط بین الملل ارتباط برقرار می کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، خصوصاً در بین نخبگان فرهنگی و علمی. چشم انداز بلند مدت نیازهای دین و شیوه استقرار از موقعیت استراتژیک برخوردار است. هر بنیاد و بنیادی دینی که در جهان ایجاد شده است ، اگر براساس ارزیابی و تصمیم گیری درستی صورت گیرد ، شیر بذر دائمی است که برای قرن ها میوه خواهد داشت و اگر اینگونه نباشد ، حداقل هدر دادن سرمایه و ممکن است. مشکلات و تقسیم ایجاد می کند.

در عین حال ، حجت الاسلام والمسلمین ، نمونه مشهور و بسیار موفقی از نمایندگی اقتدار از مدرسان معتدل نجف و قم ، متأسفانه اکنون در رختخواب است. سید جواد شهرستانی من شخصاً آنها را از بسیاری از افراد بزرگ شنیده و تحسین کرده ام.

مهمترین نقاط قوت و جنبه های شخصیتی در حرفه وی بینایی و شعور ، توجه حداکثری (براساس اخلاق ، فروتنی ، اعتماد ، آزادی ، آزادی ، مهربانی و سخاوتمندی) ، ساختمان سازی کادر محور جوانان است. جلوگیری از مشارکت است. این مبتنی بر رویکردی ثابت برای واگرایی ، اعتدال فکری و جلوگیری از افراط گرایی ، گفتگوی محوری با تمرکز و اشتراکات گسترده تر و چشم انداز آینده است. هوش استراتژیک و اقدام خلاقانه در محیطی مملو از پیچیدگی ها و تحولات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی و کمال استعدادها و دستاوردها و حیثیتی که در داخل و بین المللی ایجاد شده است ، بدون شک الگوبرداری از شهر و سیستم قدرت و نقطه است. تغییر مکان انقلابی در نمایندگی این نهاد ایجاد کرد. او به خوبی در راه نمایندگی از حاکم بزرگ شیعه آیت الله سیستانی است که به خرد خود شهرت دارد و نمادی تحسین برانگیز از روابط دینی و انسانی و نفوذ مدنی مستقل از قدرت و وابستگی است. تبدیل شده است آنها در تبعید مضاعف ، دو سال پیش ، قبل از مهاجرت به مرجه ، دست خالی به ایران مهاجرت کردند و اقدامات مهمی از جمله کشف مؤسسه آل بیت (علیهم السلام) برای احیای میراث شیعه انجام دادند. ، که منبع خیریه بزرگ است. برای کسانی که به شیعه علاقه مند هستند ، مهم است که نهاد مرتبط با سیستم توانایی ایجاد ، کاهش و افزایش چنین احترامی را بین جوامع ، مذاهب ، گروه های فرقه ای ، طبقات و ایالت ها داشته باشد. انجام دادن. این الگوی و این شهرت واقعی در بین افراد ، نه تنها برای نمایندگی قدرت بلکه برای بسیاری از حوزه های مدنی دیگر ، و برای مدتی طولانی در نمونه های ماندگار در قدرت و روحانیت ، به عنوان مثال در روابط فرهنگی و آنها به عنوان افراد متبحر در نظر گرفته می شوند و نشان می دهند که چگونه فراتر از کسی که به عنوان یک مؤسسه ایستاده است فراتر رود.

حضرت امام ابن موسی علی رضا (ع) در بدو تولد امام رئوف و با یادآوری نقش و ارزش های این مرد بزرگ ، بار دیگر از خدا می خواهیم که این افتخار سید جلیل القدر ، بنده می گوید. در اسرع وقت درمان و معالجه به موقع برای بیماران Corona در ایران و سراسر جهان ارائه دهید.

* در وب سایت شفقنا منتشر شده است. ره سیزده