رونمایی از نرم افزار ” عدالت همراه”

به گزارش شبکه خبری

با راه اندازی پورتال قضایی ملی (eadl.ir) در 6 دسامبر سال جاری ، محلی برای ادغام کلیه خدمات الکترونیکی دادگستری به مردم و تحقق عدالت در افراد جامعه است. سعی در تسهیل دسترسی ، سیستم امروز “عدالت سیار” است. کلیه خدمات قضایی الکترونیکی را از طریق تلفن همراه ، باز شده ارائه می دهد.

راه انداز نرم افزار
با تأیید توسط سانا ، دسترسی به سیستم اطلاع رسانی الکترونیکی ، دسترسی به سیستم صف ، دسترسی به سیستم ثبت غیر کیفری ، دسترسی به نظرسنجی ، دسترسی به سیستم اطلاعات پرونده و از این نرم افزار امکان پذیر است. امکان دریافت اعلان ها

این نرم افزار برای گوشی های هوشمند اندرویدی طراحی شده است و دسترسی به تمام خدمات عدالت الکترونیکی را از طریق تلفن همراه متصل به اینترنت فراهم می کند.

اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می توانند با نصب این نرم افزار اسناد دادگاه را پس از ثبت نام در سیستم SANA در SANA Adleriner در تلفن های همراه خود ثبت و مشاهده کنند.

عملکرد نرم افزار به گونه ای است که پس از ثبت نام در سیستم SANA ، کاربر می تواند نرم افزار را بر روی تلفن هوشمند یا دستگاه دیگری مجهز به سیستم عامل اندروید نصب کند و آن را راه اندازی کرده و وارد محیط کاربر شود. به گذرواژه ملی و خصوصی نیاز دارد و پس از ورود به مرحله بعدی ، برای ورود به بخش کاربر باید گذرواژه موقت را وارد کنید. در منوی کاربر امکان مشاهده اعلان های جدید ، اعلان های پیش نمایش و هشدارهای جستجو وجود دارد.

خروج از نسخه موبایل