ورزشی

زمستان پرسپولیس از راه رسید! / بحران مالی در اردوی سرخ‌ها

طبق گزارش ها شفافهفته هشتم لیگ برتر ایران در حالی برای پرسپولیس به پایان رسید که مدیران این باشگاه فقط قادر به پرداخت 10 قرارداد پرداخت به بازیکنان هستند. این مسئله باعث ناراحتی بازیکنان نیز شده و آنها به باشگاه هشدار داده اند كه هرچه سریعتر مطابق قرارداد ادعاهای خود را ارائه دهند

قبل از فینال آسیا ، پرسپولیس علاوه بر مطالبات برانکو و معاونانش ، برای پرداخت مطالبات بازیکنان از سال های گذشته ، در دوره سامی 1 میلیارد تومان و در دوره رسول پنا 13 میلیارد تومان وام گرفته بود. مدیریت این باشگاه در پیش بینی پاداش فینال لیگ قهرمانان آسیا (و احتمالاً قهرمانی) برای پرداخت بدهی پس از دریافت پول از AFC پول جمع کرده است ، اما به دلیل تحریم های ایالات متحده ، AFC به پرسپولیس گفته است که بازپرداخت امکان پذیر است. ندي .

مدیران پرسپولیس که در حال حاضر با بحران تقاضای بازیکن روبرو هستند ، تا 3 فوریه باید 500000 دلار به بودیمیر بپردازند و پس از آن باید 80،780،000 یورو به کالدرون و دستیارانش بپردازند. برای آماده سازی در عین حال تنها منبع درآمد پرسپولیس دلالی است که تاکنون به تعهدات خود عمل کرده و در پایان قرارداد سال اول خود (20 مه 1400) تنها 28 میلیارد تومان پرداخت می کند که 15 آن میلیارد و 500 میلیون تا پایان سال 1999 پرداخت خواهد شد. این بدان معناست که اگر پرسپولیس نتواند جوایز آسیایی را از آن خود کند ، باید حداقل 60 میلیارد تومان (برای کالدرون ، بدمیر و 28 میلیارد ادعا) در این فصل پرداخت کند و 90 درصد بازیکنان و قراردادهای کادر فنی را پرداخت کند ، اما فقط 28 میلیارد تومان. لری خواهد کرد.