عمومی

پایان ترامپ و آمریکای دو قطبی

از نظر برخی از طرفداران ترامپ (برای کسانی که در طول هشت سال ریاست جمهوری اوباما استخوان در گردن داشتند) ، بایدن یک “رئیس جمهور واقعی” نیست ، بلکه همسر رئیس جمهور هریس است.

همان جامعه عصبانی که فکر می کند ایالات متحده اکنون به گونه ای است که امروزه (این سالها) “خارجی ها” (مهاجران) مشاغل بهتر و درآمد بالاتری پیدا می کنند و فرزندان آنها مشغول کار “بیکار” یا “کم درآمد” هستند. برای آنها ، تماشای “نسخه دیگری از باراک اوباما” همان استخوان در گلو را دارد ، اما این بار حتی بیشتر تشنه است! زیرا این بار شخصی مانند ترامپ (که فکر می کند میهن پرستی است) در میانه کار خود از کاخ سفید بیرون رانده شد.

این “اخراج” برای این جامعه ناراضی سفیدپوست امری آسان و قابل قبول نیست. واقعیت امروز در آمریکا این است که وقتی به یک جلسه در یک شرکت در نیویورک می روید ، اگر هر آمریکایی (سفید پوستی) روی صندلی دور میز جلسه نشسته باشد ، این یک “اقلیت” است! در سیلیکون ولی ، و در شرکت های با تکنولوژی پیشرفته با این حقوق استریولوژیکی (و فراتر از آن) ، چند شغل برای فرزندان آمریکایی ها که ادعای مالکیت دارند ، است؟ عمدتا مهندسان هندی ، چینی ، ایرانی و ترک.

میلیون و 74 میلیون نفری که به ترامپ رأی داده اند می دانند که حقوق یک معلم مدرسه ماهانه 1،000،000،000 دلار است (که زندگی با آن سخت است) ، اما هر سال ششم یک جوان هندی به ایالات متحده آمد و چهار یا پنج سال بعد با پرداخت ماهیانه 20 هزار پوند توسط یک شرکت فنی استخدام شد.
آنها فرزندان و اقوام خود (کارمندان بانک ، کارمندان شهرداری یا آتش نشانی) را با اقساط بانکی برای یک خانه عادی می بینند ، اما در عین حال یک ایرانی به نام دارا خسروشاهی را می بینند که در سن نه سالگی به ایالات متحده آمده و او اکنون نوزده ساله است. به او میلیون ها دلار حقوق می دهند (!).
وب سایت هر بخش معتبری در دانشگاه های آمریکا را باز کنید که دو سوم تصاویر استادان خارجی نیستند؟!
چه بازنشسته آمریکایی می تواند شما را بیابد که در هزینه های جاری و نوه هایش بی سر و ته نیست و در عین حال برای او دشوار نیست که ببیند او یک جوان مصری و ترک است که ده سال پیش به این کشور آمده است بدون نگرانی مالی ، امروز در خانه ای سفید زندگی کنید و لذت ببرید (!)
ای مخالفان بت خود /
من فنجان هایی پر از خونم می نوشم (!)

حدود 74 میلیون نفر که به ترامپ رأی داده اند معتقدند که “فرصت های شغلی” در نیویورک ، فلوریدا و کالیفرنیا به درد فرزندان آنها نمی خورد ، جز این که طرفداران “کاملاً هریس” به همه جای کشور می روند. . ، و اینجاست که خون در قلب لعل جاری می شود ، دزدی که بازارش را “می شکند”!

آره! همان اصطلاحی که حافظ شیراز به کار برد به معنای قابلمه ، احساس و اعتقاد است که قسمت بزرگی از پنج میلیون نفر نسبت به کودک سیاه پوست “کنیا” (باراک اوباما) هستند و آن دختر هندو جامائیکایی است. پیشاپیش خشم آنهاست. غم و اندوهی که حافظ داشت ، این واقعیت که ممکن است گدا معتبر نباشد ، کتاب b بخشی از جامعه نسبت به این جامعه است که امروز وارد کاخ سفید شده است!

اما امروز زمان قابل اعتمادی برای “رقیب” نبود ، اما امروز این رقابت توانست ترامپ را که “نماد توجه به ایالات متحده” بود (شکست) دهد و امروز برای آن 74 میلیون نفر روز خوبی نبود. .

من قبلاً روشن کردم که حدود 130 میلیون نفر در ایالات متحده با حقوق و دستمزد برای زندگی خود زندگی می کنند. یعنی اگر حقوق به آخر ماه نرسد ، آنها واقعاً در خرید نان ، گوشت و … مشکل خواهند داشت (مشکل اصلی). برای برخی ، ترامپ کسی بود که برای آنها (و برای حقوق و شان آنها) می جنگد.

برای این گروه ، “جو بایدن” رئیس جمهور اصلی نیست ، بلکه بایدن معاون رئیس جمهور اوباما است که اوبامای دیگری را به عنوان رئیس جمهور خود انتخاب کرده است!

ترامپ امروز ترک کرد در حالی که خطای زلزله که یک بار در 2016 و در 202020 لرزید ، مشخص نیست که چه زمانی و در چه روزی حرکت می کند؟!