ورزشی

عزیزی: مهم‌ترین ضعف تنیس در استان‌ها متمرکز نبودن زمین‌ هاست

تیتر نیوز / گلستان مدیر فدراسیون تنیس با اشاره به اینکه در کشور زمین تنیس کم نیست ، گفت: مهمترین مشکل و ضعف سخت افزار در استانها بی توجهی به زمین های تنیس در یک مجموعه است.

عزیزی در حاشیه نشست سالانه هیئت تنیس ولایت گلستان به خبرنگاران گفت: “ما بیش از 800 زمین تنیس در کشور داریم که یکی از آنها هنوز به فدراسیون نرسیده است.”

وی افزود: در گذشته مجموعه های تنیس استقلال ، آزادی و شرودی تحت کنترل فدراسیون بودند اما شرکت توسعه یک سال قبل از انتخابات فدراسیون ، هر سه مجموعه را به بخش خصوصی تحویل داد.

عزیزی با اشاره به احتمال حضور جزیره عاشورا گفت: در صورت فراهم شدن زیرساخت ها ، گلستان می تواند محلی برای اردوهای تیم های ملی تنیس ساحلی باشد.

وی افزود: سال گذشته اعتبار فدراسیون 1.2 میلیارد تومان بود و امسال به 1.3 میلیارد تا 350 میلیون تومان رسیده است. تا زمان تصویب قانون بودجه ، هیچ نظری درباره 1400 اعتبار نمی توان ارائه داد.

مدیر فدراسیون تنیس اظهار داشت: “در پایان سال 1998 ، ما 6300 ورزشكار منظم در كشور داشتیم و از جمله افرادی كه برای سرگرمی به این ورزش می پردازند ، در مجموع 300000 نفر در زمینه تنیس داریم. ورزشکاران

وی گفت: “در آیین نامه تدوین شده در كمیته باشگاه ها ، هر ورزشكاری باید از بیمه ورزشی برخوردار باشد ، و این باعث رشد خوبی در بیمه ورزشی در ماه های اخیر شده است.”

انتهای پیام