اتمام پروژه های نیمه تمام تا پایان دولت دوازدهم/ حمایت ویژه از ورزشکاران برای کسب سهمیه المپیک

وزیر ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزشی چندین رویداد مهم در پیش دارد که مهمترین و حساس ترین آنها المپیک 2020 و بازیهای پارالمپیک است. امیدواریم در این مسابقات شاهد درخشش بازیکنان کشورمان باشیم.

به گزارش تیتر نیوز و وزارت ورزش و امور جوانان ، مسعود سلنیفر با تبریک نوروز به مدیران فدراسیون های ورزشی ، افزود: “امیدواریم 1400 سال علیه ملت ایران باشد. پایان تحریم های آمریکا و لغو قانون کرون در سراسر جهان. “

وی افزود: “ما امسال با دو انتخابات مهم روبرو هستیم.” مهم نیست که کدام گروه یا ایدئولوژی پیروز می شود ، مهم این است که حضور گسترده و مشارکت مردم بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کند.

سلطانیفر با اشاره به رویدادهای پیش روی جامعه ورزش گفت: تاکنون تعدادی اتاق ، بهترین عناوین و مدال های ارزشمند اهدا شده است.

وی افزود: جامعه ورزشی چندین رویداد مهم در پیش دارد که مهمترین و حساس ترین آنها المپیک توکیو و پارالمپیک است. ما مشتاقانه منتظر دیدن دستاوردهای برجسته ورزشکاران کشورمان در این مسابقات هستیم و می توانیم فضای بیشتری برای مسابقات آینده فراهم کنیم.

وزیر فوتبال و جوانان با اشاره به اولین دوره جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا گفت: “مواضع سیاسی و تحریم ها به دلیل محل برگزاری مسابقات افزایش یافته است.” به عنوان مثال ، AFC در نامه ای خاطرنشان كرد كه نبود شرایط لازم برای مبادلات تجاری ، تداركاتی و پخش یكی از دلایل میزبانی نشدن كشور ما است.

وی تاکید کرد: “تجربه نشان داده است که تیم ملی فوتبال ما حتی در سخت ترین شرایط نیز با شور و شوق مثال زدنی تلاش می کند و نتایج و دستاوردهای خوبی را به ارمغان می آورد و امیدوارم که تلاش های مدیران ورزشی کشور با اعضای تیم و خوب آرزو از مردم برای رسیدن به نتایج مطلوب.

سلطانیفر با اشاره به تغییرات سیاسی در ایالات متحده و روند ایجاد شده در ماه های اخیر ، تأکید کرد: “نشانه های خوبی وجود دارد و ما انتظار تحریم ها و بازگشت به سازمان ملل از هر دو طرف را داریم. به راه حل نگاه کنید. شورای امنیت ، که فشار را کاهش می دهد. “معیشت و اقتصاد برای کشور و مردم ما خواهد بود.

وی افزود: طی سه سال گذشته ، ما با یک جنگ اقتصادی بزرگ روبرو بوده ایم. آمریکایی ها تمام تلاش خود را برای محدود کردن این مناطق انجام داده اند ، مردم بسیار کار کرده اند ، اما ما امیدواریم که روند بعدی رفع تحریم ها بهتر باشد. وضعیت اقتصادی و رفاه مردم.

وزیر ورزش و جوانان در مورد وضعیت جامعه ورزشی در هنگام شیوع ویروس کرونا گفت: “با هماهنگی وزارت بهداشت ، کلیه ورزشکاران و کادر فنی که برنده یک اتاق المپیک شده اند یا بدنبال اتاق هستند واکسینه خواهد شد. “

وی افزود: سال گذشته ویروس بدنام کرونا باعث ایجاد مشکلاتی در ورزشکاران ما شد اما با این وجود 14 فدراسیون انتخابات خود را برگزار کردند و لیگ 21 فدراسیون با هماهنگی وزارت بهداشت و مدیران مربوطه برگزار شد. انتخاب فدراسیون فوتبال یکی از مهمترین رویدادها بود. قانون فدراسیون فوتبال پس از 14 سال بلاتکلیفی در این مدت توسط فیفا تصویب شد و ما شاهد انتخابات بی حد و حصر در سال 1399 هستیم.

سلطانیفر با اشاره به مکان جدید فدراسیون های ورزشی گفت: با هماهنگی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی زمینی در مجموعه آزادی در نظر گرفته شده و انتظار داریم فدراسیون ها عملیات اجرایی خود را آغاز کنند و توسعه زیرساخت ها بهبود می یابد.

وی تأکید کرد: “از نظر زیرساخت ها ، ما در دولت هوشیاری و امید پیشرفت خوبی داشته ایم و استادیوم ها و مجتمع های بزرگ و مناسبی در استانها و شهرهای مختلف کشور احداث و افتتاح شده اند.” خانه های ورزش روستایی و زمین های مصنوعی از ابتدای سال 1992 با رشد چشمگیر در سراسر کشور تأسیس و فعال شده اند.

وی با تقدیر از تلاش های مدیران و مسئولان ورزش کشور افزود: اگر سابقه قابل قبولی در ورزش وجود داشته و نتایج خوبی در دولت حاصل شود ، در این صورت به مدیران ستادی ، مدیران فدراسیون ، مدیران استانی نیاز داریم. “و ما متعهد هستیم تلاش. هر یک از همکاران ما در وزارت ورزش. “و او جوان بود.

سلطانیفر بر راحتی و همدلی ایجاد شده در مجتمع مدیریت ورزشی تأکید کرد: ما سعی کردیم راحتی ، همدلی و هماهنگی را در همه سطوح مدیریتی ایجاد کنیم. هماهنگی بین مدیران کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک ، ستادها ، استانها و فدراسیون ها در این دوره بی سابقه است و دستاوردهای آن نتیجه این همدلی و هماهنگی است.

وی افزود: یکی دیگر از دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در دولت ، آگاهی و امیدواری جوانان در بین مدیران است. در این دوره کارکنان مدیریت آینده کشور شناسایی و توسعه یافته اند. اکنون اطمینان داریم که این مدیران جوان تأمین کنندگان آینده کشور در زمینه ورزش و جوانان برای دو دهه آینده خواهند بود.

وزیر ورزش و امور جوانان گفت: “ما در چند ماه آینده تلاش خواهیم کرد تا منابع و امکانات را اختصاص دهیم و با تعداد بیشتری از ورزشکاران ، مدیران فدراسیون ، مربیان و دست اندرکاران کاروان ورزشی کشورش حمایت ، تعامل و همکاری کنیم. اجازه دهید رسانه ها افتخار بیشتری پیدا کنند. المپیک و پارالمپیک توکیو. “دریافت شده برای مسابقات ورزشی کشور. به ویژه اینکه بخش قابل توجهی از اعتبار فدراسیون های المپیک طی چند ماه آینده تخصیص داده می شود و مقررات مربوط به جام های قهرمانی انگیزه خوبی برای ورزشکاران کشورمان خواهد بود.

وی با اشاره به پرداخت بازیکنان با اتاق + توکیو 2020 ، گفت: “تمام پاداش های قهرمان تا پایان سال 1998 پرداخت شده است.”

سلطانیفر در مورد خصوصی سازی باشگاه های استاگال و پرسپولیس گفت: “طی چهل و چهار سال گذشته ، این دو مجموعه ورزشی بدون اعتبار دولت ، با تصمیمات درست و عملکرد دلالان ماهر ، ریال داشته اند.” بدهی آنها “. روند خصوصی سازی جادویی توسط وزارت ورزش و جوانان به پایان رسیده است و اکنون آژانس خصوصی سازی باید مراحل نهایی را انجام دهد. ما امیدواریم که روند رسمی خصوصی سازی تا پایان دولت دوازدهم آغاز شود.

سرانجام وزیر ورزش و جوانان گفت: ما باید تمام پروژه های نیمه تمام را تا پایان عملیات ایالتی به اتمام برسانیم و سابقه واقعی تلاش ها و دستاوردهای دولت در زمینه ورزش و جوانان را ارائه دهیم. این دستاوردها به خاطر تلاش های انجمن ورزش و جوانان است که در رویدادهای امسال افتخار و موفقیت خواهد داشت.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل