ورزشی

جزئیاتی از رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بیرجند ، اولین رویداد ملی رهبران آزاد اندیشی ، شامل هشت تیم دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی در بیرجند ، فردوس ، غینات ، طبس و نهبندان در استان خراسان جنوبی ، در چهار فرهنگ ، گروه سیاسی و اقتصادی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تاسیس شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این دوره در مصاحبه با آنا گفت: «به دست گرفتن کرسی آزاد اندیشی یکی از خواسته های اساسی مقام معظم رهبری از دانشگاه ها است. این رویداد ملی گامی مهم در جهت تحقق مأموریت رهبر جهان است.

علی ماندیگر افزود: “از زمان اعلام این نشست در نوامبر سال جاری و در استانها ، اطلاعات و اقدامات لازم انجام شده و سرانجام با در نظر گرفتن در دسترس بودن این اقدامات انجام شده است. بیماری قلبی هشت تیم در چهار موضوع به رقابت پرداختند.

این مقام گفت: در تاریخ 30 مارس 1999 ، دو تیم از حامیان و منتقدان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند کار بر روی یک محور و مضمون سیاسی (عدم همسویی با ایالات متحده) را آغاز کردند. سیاست گفتگو با ایالات متحده روشن بود

وی ادامه داد: در روز دوم جلسه ، دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد بیرجند (توافق نامه) و واحد فردوس دانشگاه آزاد اسلامی (منتقدان) در مورد محور فرهنگی و حضور دو تیم دانشجویی با موضوع. چشم انداز جوانان برای ازدواج توسط برنامه های فزاینده ای هدایت شده است). روز گذشته ، یازدهم اسفند ، جلسه مدیران اتاق فکر آزاد ، دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی (مطبق) در طبس و دانشگاه آزاد اسلامی (منتقدان) در گینات ، کار خود را با محور اقتصادی ادامه دادند (استقلال مالی دانشگاه ها برای پیشرفت علمی آنها ضروری است).

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود: در آخرین روز این نشست سراسری ، واحد دانشجویی دانشگاه و تیم های دانشجویی دانشگاه اسلامی ناهانبند (انتقاد) از یک محور اجتماعی به رقابت پرداختند موضوع (اتلاف نظامی وقت جوانان).

ماندیگر خاطرنشان کرد: در آخرین روز جلسه سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و بیرجند در این جلسه حضور یافت و از همه شرکت کنندگان و کارکنان به دلیل حضور و استقبال آنها تشکر کرد و و بیماری قلبی. در جلسات و مراحل بعدی که در سطح ملی برگزار خواهد شد ، برخی از موضوعات مانند قدرت بیان ، اعتماد به نفس ، هوش فردی و رابطه آن با سبک رهبری باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به عنوان قاضی در طول چهار روز گفتگوهای دانشجویی حضور داشتند ، تشکر کرد و اخلاق استدلال و منابع و مباحث معتبر را ستود. هر مکان و مکان منحصر به فرد.

انتهای پیام / 4121/4062 /