از ورزشکاران المپیک و پارالمپیک تمام قد حمایت می‌کنیم/کمک به فوتبال فوریت داشت و نمی‌توانستیم تعلل کنیم

طبق گزارش ها شفاف، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز مسعود سلنیفر ، وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون های المپیک وی گفت: ما با مسابقات بسیار مهمی مانند المپیک و پارالمپیک روبرو هستیم و ملت ایران در صحنه جهانی و مسابقات بین المللی به دنبال فرزندان خود هستند. بدون شک هر موفقیت و امتیازی که در بازیهای المپیک و پارالمپیک کسب کنند باعث خوشحالی مردم ایران شده است. با همه سختی ها و شرایط حاکم بر جامعه ، فرصتی برای تقویت سعادت و سربلندی ملی خواهد بود. بر این اساس ، حمایت از فدراسیون ها در بازی های المپیک و پارالمپیک می تواند یک رسالت بزرگوارانه باشد. برای تقویت فدراسیون ها تصمیم بر این شد که سلطانیفر و صالحی امیری نیازهای فدراسیون های مختلف را ارزیابی کنند و ما می توانیم این کار مهم را با استفاده از ظرفیت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک انجام دهیم.

وی افزود: مردم کشورمان به ما اطلاع دهند که ما از ورزشکارانی که همچنان در المپیک و پارالمپیک به خود می بالند حمایت خواهیم کرد و با همکاری وزارت ورزش و جوانان و برنامه ملی المپیک. کمیته ورزشکاران پر از این مسابقه. “قلب مردم ایران را شاد کنید.

نوبخت در مورد حمایت مالی از فدراسیون فوتبال گفت: “با توجه به نیازهایی که وجود داشت و تیم ملی فوتبال ما مجبور بود در اولین دوره جام جهانی شرکت کند ، ما نمی توانستیم شرایط زمان را در نظر بگیریم. و پول باید پرداخت شود. “کشور ما نیز می تواند بدون نگرانی در این مسابقه شرکت کند.

خروج از نسخه موبایل