ورزشی

تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، محمدرضا صالحیان سرپرست دبیر فدراسیون در گفت وگو با روابط عمومی اظهار داشت: در ابتدا می خواهم از دکتر طباطبایی به خاطر اعتماد به این انتخابات تشکر کنم و از سابق وی تشکر می کنم دبیر. من همچنین برای تلاش های او فدراسیون خواهم بود. “من در این سمت وظیفه و مسئولیت سنگینی را بر عهده خواهم داشت. بسکتبال مهمترین ورزش در جهان است و در کشور ما موفقیت های زیادی در این زمینه به دست آمده است.

صالحیان ادامه داد: با توجه به اینکه در میان بسیاری از رویدادهای مهم مانند مسابقات بسکتبال مثلثی المپیک توکیو ، پنجره سوم جام ملت های آسیا و مهمتر از همه المپیک توکیو قرار داریم ، باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. تیم های بیشتری از هر قسمت به موفق شویم. “بیایید تیم ملی خود را امتحان کنیم. خوشبختانه نظم و انضباط خوبی در بخشهای مختلف فدراسیون وجود دارد و نیروهای با ارزشی در حال کار هستند ، انشا Godالله می توانیم این رشته را تقویت کرده و در همان مسیر حرکت کنیم.

رئیس فدراسیون اذعان می کند: “از دیروز با رسانه های مختلف در ارتباط بوده ام. از هر یک بسیار سپاسگزارم ، اما از آنجا که امروز در اتاقم نشسته ام ، امور جاری و برنامه های آینده را مرور می کنم.” سه هفته آینده ، انشاالله ، ماه آینده ، به موقع به تمام رسانه هایی که طی این دو روز با من تماس گرفته اند ، پاسخ می دهم.

محمدرضا صالحیان یکی از قدیمی ترین داوران بین المللی و چهره های بسکتبال در کشور و خارج از کشور از سال 2011 است. از آن زمان او در لیست داوران بین المللی FIBA ​​قرار گرفت. وی به زودی در لیست ناظران بین المللی FIBA ​​قرار خواهد گرفت. صالحین همچنین با ترجمه چندین کتاب در زمینه قوانین رسمی بسکتبال ، بهترین داور فدراسیون جهانی بسکتبال است.