شانس ۵۰ درصدی کسب سهمیه المپیک توسط نوشاد عالمیان/ علت کاهش تعداد المپیکی‌ها در تنیس روی میز

نوشاد العامیان ، رئیس فدراسیون تنیس روی میز ، 50 درصد احتمال پیروزی در المپیک توکیو را برآورد کرد و دلیل حضور اتاق پایین ورزش در المپیک توکیو را نسبت به المپیک ریو توضیح داد.

به گزارش تیتر نیوز ، مهرداد علیكارداشی در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی و احتمال پیروزی نوشاد العامیان در اتاق المپیك توكیو به خبرنگاران گفت: “ما باید در مورد این واقعیت صحبت كنیم كه در مورد العالمیان ، چیزی اتفاق افتاده است که ما آن را آشفته نمی نامیم ، اما بوی بدی برای فدراسیون تنیس روی میز و نوشاد العالمیان است.

وی ادامه داد: بازیکنانی که ضعیف بودند از مسابقات خارج شدند و کسانی که بعد از نوشاد یادداشت کردند و اوضاع برای نوشاد العامیان ضرر داشت. اگر بازیکنان قدرتمند می توانستند اتاق بگیرند نوشاد العامیان شانس پیروزی داشت. یک اتاق بگیر

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به اینکه فرانسه سهمی کسب کرده و فرد مورد نظر از نوشاد ال آمیان پایین تر است خاطرنشان کرد: این باخت نوشاد بود اما فدراسیون فرانسه اعلام کرد که اسامی این افراد را به Take اعلام می کند در المپیک شرکت کنید. »این رقابت وجود ندارد و در جایی وجود دارد که رتبه این افراد از نوشاد بالاتر باشد و اگر این اتفاق بیفتد شرایط به نفع نوشاد خواهد بود.

الگارداشی با اشاره به گزارش تهیه شده در مورد فعالیت های کنفدراسیون آسیا ، خاطرنشان کرد: روش های بدست آوردن اتاق به قاره آسیا آسیب می رساند و همین امر منجر به وخامت اوضاع شده است.

وی با اشاره به این نکته که این اولین بار است که یک مسابقه دو نفره مختلط در المپیک برگزار می شود ، افزود: “اضافه کردن این رشته باعث می شود تعداد افراد در این اتاق برنده نشوند ، و اگر کسی در تیمی یک اتاق را بدست آورد یا یک نفر ، اگر این کار را نکنند ، سهمی خواهند گرفت. این روش به نفع نوشاد خواهد بود. دلیل پیچیدگی کار شرایط بود و در حال حاضر در هاله ای از ابهام است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به شانس آشکار نوشاد العامیان برای حضور در اتاق المپیک تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی افراد به دلیل شیوع ویروس کرونا از المپیک خارج می شوند ، نوشاد 50 شانس دارد.

وی در پاسخ به س anotherال دیگری در مورد روند آماده سازی نیما العلمیان برای حضور در المپیک گفت: “پس از بازگشت از فرانسه ، ما با تیم ملی برای رقابت در جام ملت های آسیا رقابت می کنیم. صفحه یک ، و سپس آنجا “دو سفر بین المللی به سوئد و مجارستان وجود دارد و مقدمات لازم برای انجام این دو اردوگاه فراهم شده است. پس از آن ، آنها اردوی خانوادگی در ایران خواهند داشت و به المپیک اعزام می شوند.

وی در پاسخ به س anotherال دیگری از وزارت ورزش و امور جوانان مبنی بر برآورده نشدن انتظارات تنیس روی میز برای دیدار با اتاق المپیک ، وی گفت: “در مورد زنان در دور آخر ، خانم انجام شد. وقتی او به مقام قهرمانی رسید ، کوتا برنده شد. به عنوان یک متخصص ، من معتقدم که او بسیار خوب عمل کرد ، اما قزاقستان بیش از یک سال است که در چین زندگی می کند و زندگی می کند ، و با شرایط اردوگاهی که داشته اند ، همسران آنها بسیار رشد کرده اند ، اما این یکی دلیل ندارد و ما برای برنده شدن در اتاق

الیگارداشی در مورد نوشاد کوتا نیز در این دوره شاهد تغییراتی در پیچیدگی ها و قوانین ، مقررات و جداول بوده ایم و به هیچ وجه نمی توان این دوره را با دوره های قبلی مقایسه کرد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل