عمومی

هماهنگی نهادهای اجرایی و نظارتی انتخابات استان بوشهر مطلوب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، محمدتقی ایرانی عصر چهارشنبه در یک کنفرانس استانی هیئت های نظارت بر شهرستان ها و مناطق برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: “ما با یک انتخابات سرنوشت ساز روبرو هستیم و ما دوست و دشمن این انتخابات هستیم.”

وی با اشاره به اینکه مردم خواسته های خود را در انتخاب دنبال می کنند خاطرنشان کرد: تبلیغات این دوره از انتخابات با گذشته متفاوت است و بار اصلی تبلیغات بر دوش فضای مجازی است.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی بوشهر با اشاره به اینکه هزینه های زیادی را صرف تبلیغات کاغذی کرده است ، توضیح داد:

وی به اهمیت بالای تبلیغات در فضای مجازی اشاره کرد و ادامه داد: مردم در رسانه های پرطرفدار و اخیراً شبکه های اجتماعی مبتنی بر صدا س questionsال می کنند و نامزدها پاسخگو خواهند بود.

وی گفت: “پیروزی در انتخابات افتخار بزرگی برای خدمت به مردم است.” “انتخابات یک تعطیل ملی برای ایرانیان است و از همه برای رای دادن دعوت شده است. و با ایده”.

رئیس دفتر انتخابات بوشهر با اشاره به هماهنگی کامل دستگاه های اجرایی و ناظران انتخابات برای انجام انتخابات گفت: صد در صد. ؛ این نظارت در اختیار وی است و باید این موقعیت تقویت شود.

ایرانی تأکید کرد: بر اساس تقسیم کار بین هیئت های اجرایی و هیئت نظارت ، تلاش ما برگزاری انتخابات عالی و سالم است و علاوه بر نتایج ، حضور در سطح بالا نیز بسیار مهم است.