اقتصادی

۱۰۰ هزار میلیارد از دارایی دولت آماده واگذاری است

وزیر امور خارجه و دارایی آمادگی دولت را برای انتقال 100000 میلیون تن دارایی دولت به بخش خصوصی در نیمه اول سال جاری اعلام کرد.

به گزارش تیتر نیوز ، فرهاد دژپسند ، در حاشیه جلسه با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس دولت اسلامی ، به خبرنگاران گفت: “در جلسه امروز ، گزارش دستاوردهای وزارت اقتصاد در زمینه های مختلف مربوط به قانون اساسی 44 و لغو قانون را شامل می شود. ما همچنین برنامه هایی را که در این سال برنامه ریزی کرده ایم برای تحقق شعار سال ، تولید ، حمایت و موانع ارائه کردیم.

وزیر امور خارجه و دارایی افزود: “در طول یک سال گذشته ما توانسته ایم گام های بلندی در جهت بهبود محیط کار برداریم ، به ویژه در این زمینه که نتایج مربوط به بخش خصوصی است. سال اقتصاد ابراز رضایت کرد. اقدامات مهمی در همکاری با بخش خصوصی و قوه مجریه انجام شده است.

به گفته وزارت اقتصاد ، دژپسند ادامه داد: “یکی از راه حل هایی که در این مسیر به ما کمک کرد ، اصلاح مواد 1 و 7 ماده 44 قانون اساسی بود ، زیرا این ضمانت به هیئت مقررات زدایی داده شده است.”

وی گفت: “بخشی از برنامه ما تسهیل عملیات در حال انجام است و بخشی از آن اخذ مجوزهای قانونی از مراجع قانونی مانند دولت ، شورای هماهنگی اقتصادی و مقررات زدایی است. هیئت مدیره ، برخی از ما در زمینه گمرک فعالیت کرده ایم. و مالیات. و بخشی از آن در دستور کار شورای هماهنگی اقتصادی و در راه است.

دژپسند گفت: وزارت اقتصاد و دارایی 27000 میلیارد فروش در زمینه تأمین شرکت های دولتی به بخش خصوصی دارد ، جایی که باید مشتری و تقاضا وجود داشته باشد ، زیرا این اولین پروژه ما در شش ماه سال است. آماده برای تحویل 100000 میلیارد omans به شرکت های دولتی.

انتهای پیام