دریادلان گناوه‌ای با حضور در انتخابات حماسه‌ای دیگر خلق کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، گرمای انتخابات در 19 ژوئن 1400 به بدترین وضعیت خود رسید و با باز شدن مراکز رای دهی به روی مردم ، انتخابات ماه مه ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ژنو این شهر همزمان با سایر مناطق کشور آغاز شد.

بخشهای مختلف مردم داریادیل و صحنه همیشه گناهکار شهر ، از اولین ساعت رای گیری تا به امروز ، رأی خود را به صندوق انداختند ، به نمایندگان منتخب خود رای دادند تا بار دیگر نقش موثری در سرنوشت کشور و شهر خود داشته باشند ولوبوی.

مشکلات و دشواری ها ، عمل نکردن به وعده ها و گره از زندگی ، مانع از حضور نیروی دریایی ساحلی کشور در صندوق های رای نمی شود و با بالاترین الگوی وعده و عهد و انقلاب و امام و عمل ادامه می یابد. شهدا و اولیایشان با آنها بیعت می کنند.

نظرسنجی های افکار عمومی که از صبح امروز آغاز شده بود ، تا آخرین لحظه رای گیری ادامه داشت و میزان مشارکت رای دهندگان در آخرین ساعات رای گیری در مراکز رای دهی افزایش یافت و مردم در ژنو برای رای گیری در بیشتر مراکز رای گیری در صف بودند.

با توجه به انتشار آزمایشات در سال جاری ، نظارت بر پروتکل های بهداشتی یکی از نکات اساسی انتخابات بیست و هشتم بود که توسط مدیران انتخابات در مراکز رای دهی مورد توجه قرار گرفت.

فرماندار گفت: همزمان با رای گیری سراسری ، سومین دور انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 91 شعبه اخذ رای ژنو برگزار می شود. “در می گیرد.

به گفته فرماندار جناح ، 2000 نیروی انسانی ، از جمله هیئت اجرایی ، نظارت ، حسابرسی و حفاظت ، در انتخابات شرکت می کنند.

غلام میرزا مهرجو گفت: از جمعیت 105 105 105 هزار نفری این شهرستان ، هزار و 68 هزار و 7575 نفر. مردم شرایط رأی دادن را دارند که از این تعداد هزار و چهار هزار و 794 رای اول است.

فعالان نسل کشی با شرکت در انتخابات طومار دیگری ایجاد کردند

خروج از نسخه موبایل