ورزشی

هفته بیست و چهارم لیگ برتر| خیز پرسپولیس برای صدر در کویر/تقابل استقلال و قلعه‌نویی در نیمه‌شب!

طبق گزارش ها شفافجدول لیگ برتر بعد از مدتها شرایط یکسانی را پیدا کرد و تعداد بازیهای همه تیمها برابر بود. بنابراین ، 7 هفته آخر مسابقات یک رقابت هیجان انگیز و هیجان انگیز در بالا و پایین جدول خواهد بود.

بیایید نگاهی به مسابقات روز جمعه بیندازیم

پارچه مبارزه برای بقا

این ماشین در پایان جدول 11 امتیاز دارد و امید چندانی به زنده ماندن ندارد. با این حال الیزا اکبرپور سرمربی تیم گفت که تا آخرین لحظه تلاش خواهد کرد. از زمان شکست نفت آبادان ، ماشین آلات طی 15 هفته گذشته هیچ پیشرفتی نداشته اند. اما نساجی که برای بقا تلاش می کند با 22 امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ قرار دارد. شاگردان خاموش الهام قبل از پایان لیگ در دو بازی متوالی پیروز شدند و اکنون آنها در آخرین بازی ها قرار دارند. از طرف دیگر ، نساجی در این دوره اردوی آماده سازی در ترکیه ایجاد کرده بود و با دلسردی ، خود را برای بقیه بازی آماده می کرد. دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید اما این بار برای هر دو تیم یک باخت خواهد بود.

مس – پرسپولیس در بیابان به قله بیا

مس رفسنجان با سه شکست متوالی با 28 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد. شکست سخت مسی مقابل سپاهان اصلی ترین رقابت پرسپولیس بود که در امتیاز 5 بر 1 ثبت شد ، بنابراین هواداران پرسپولیس می توانند از او در راه مسی مقابل سپاهان انتقاد کنند! با این حال ، تیم مس رفسنجان توانست گل مثبت سپاهان را متمایز کند و به هدایت تیم کمک کند. با این حال ، محمد ربیع ، سرمربی مس می گوید تیمش یک مسابقه ویژه برابر پرسپولیس دارد. پرسپولیس به دلیل اختلاف دو گل نسبت به سیپاهان در لیگ برتر در رده دوم قرار دارد و استخر زردهای فوتبال در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی است. سرخپوشان تهرانی اولین جام خود را در دهه 1400 یکشنبه این هفته به دست آوردند و اکنون به بهترین پیروزی در لیگ برتر رسیده اند.

پرسپولیس در تهران در بازی 0-0 پیروز شد اما اکنون شرایط فرق کرده و شاگردان گلم محمدی باید در زمین مصنوعی به میدان بروند. پرسپولیس به دلیل مصدومیت از حضور در این دیدار محروم شد و رادوسویچ دروازه بان ذخیره است و کروات وی دیگر در ترکیب نیست ، به این معنی که اگر حمید لاک در این دیدار مصدوم شود ، گل محمد دروازه بان کیلومتر صفر در این بازی خواهد بود. لیگ برتر. آن را داخل در قرار دهید. جنجال بین این گروه و محمد انصاری ، مدافع بیرحم و اخلاق سابق پرسپولیس نیز قابل مشاهده است. انصاری اکنون یکی از اعضای تیم مس رفسنجان است.

فولاد – آلومینیوم 1 جنجال با تیم منصوری در اصفهان

ذوب آهن اصفهان در کمال ناباوری در مرحله سوم لیگ برتر ایستاده و در تلاش است تا زنده بماند ، موقعیتی که هرگز شایسته این تیم استخدام شده و قدیمی نبوده است. زازایی باید این هفته آلومینیوم را شکست دهد ، تیمی که با 35 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. الیزا منصوریان سابقه تمرین در ذوب آهن را نیز در کارنامه خود دارد و ممکن است اکنون او در حال نابودی تیم باشد. فولاد چاره ای جز پیروزی ندارد. دیدار دو تیم با تساوی 2-2 به پایان رسید. آلومینیوم که به گفته مدیرعامل آن و عباسی قطب جدید فوتبال ایران است ، در صورت پیروزی در این بازی ، این پتانسیل را دارد که با یک پله جدول بالاتر برود و احتمالاً به مقام چهارم برسد. ذوب آهن نیز باید یک پله برنده شود تا به مقام چهاردهم برسد.

روغن آبدان – سپا 2 آخرین امتیاز از 6 امتیاز

نفت آبدان 11 هفته است که رنگ پیروزمندانه ای ندیده و به خط بحرانی رسیده است ، صنعت نفت اکنون چند هفته است که مفقود یا از دست رفته است و در ابتدای فصل کاملاً از شرایط ایده آل دور شده است. شرکت های نفتی در منطقه خطر قرار دارند و با 26 امتیاز ممکن است حتی به جدول نزدیک باشند. سپا به لطف اشتباه عجیب و مهلک علی اصغر ، مدیر روستا ، سرپرست پکان ، توانست با رای کمیته انضباطی 3 امتیاز از بازی را از دست بدهد. نارنجی پوشانده شده است ، البته دانستن اینکه 25 امتیاز کافی نیست. این بازی 6 امتیاز دارد و تیم برنده کمی از منطقه خطر فاصله دارد و سقوط می کند.

دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید.

استغال – گل گهر سارجان درگیری قلعه نویی با آبی

مهیج ترین بازی هفته در تهران و حوالی نیمه شب! دایره خواهد بود. جایی که گلگور تحت مربیگری امیر قلحانوی با حاشیه نشینان رقابت می کند. تفاوت بین استقلال و قلعه نویی همیشه محسوس است. از زمانی که امیر قالی هانای در میس کرمان بود و او با غلبه بر بالوگان ها مرده خود را محکم کرد ، این جنجال ها همیشه جذاب بوده است ، به خصوص پس از اینکه استقلال موفق شد هر سه قهرمانی را در لیگ برتر قهرمانانه کسب کند.

فرهاد مجیدی ، سرمربی تیم ملی استقلال هفته گذشته انرژی و قدرت زیادی برای کنترل حواشی تیمش انجام داد ، اگرچه پس از شکستن این پدیده ، در یک کنفرانس خبری مقابل معاون وزیر ورزش صحبت کرد! با این حال ، Eastgals دوست ندارد تیم خود را در همه چیز از دست بدهد ، حتی اگر آن تیم مانند یک قلعه جدید در آن طرف زمین قرار بگیرد. البته گادون منشا و مرتضی تبریزی ، دو آزادیخواه سابق نیز انگیزه های خود را برای مخالفت با استقلال دارند.

گل گهر در رده چهارم جدول قرار دارد و یک قدم از استیگال فاصله دارد و استیگال 2 در بازی رفت پیروز شد. باید دید چه کسانی در مقابل قلعه نواوی و مجیدی پیروز می شوند.

اسامی داوران هفته بیست و چهارم لیگ برتر:

* جمعه 25 جولای

ماشین ساز تبریز مازندران توکار ساعت 19:10

کوپال ناظمی – هادی طوسی – علیرضا طاهرخانی – وحید صالحی

استاد راهنما: محسن قرمانی

ذوب آهن اصفهان – آلومینیوم قوس در ساعت 19:40 بعد از ظهر

محمدرضا اکبرین – محمد رسول زرقی – سید محمد هاشمی نسب – شبیر بهروزی

استاد راهنما: عصمت طیب

تأسیس تهران – گل گهر سرجان ساعت 21:50

محمد حسین زاهدی فرد – آرمان اسدی – جلیل شعرانی – عباس راکی

ناظر: اسماعیل صفیری

مس رفسنجان – ساعت 19:15 پرسپولیس

جواد رحیم زاده – مهدی الوندی – فرزاد بهرامی – یعقوب عاشوری

استاد راهنما: خداداد افشارین

صنعت نفت آبدان – صفا ساعت 20:50

رضا کرمانشاهی – قهرمان نجفی – برات علی مولوی – میثم حیدری

استاد راهنما: محسن ترکی

* شنبه ، 26 ژوئیه

مشهد الاغ شهر – تولید تراکتور تبریز ساعت 20:30

امیر عرب برقی – مهدی علیگدار – محمد عطایی – مسعود حقی

استاد راهنما: مسنجر فورفی

* یکشنبه ، 27 جولای

فولاد خوزستان – فولاد سپهان موباریکا در ساعت 20:45

مرتضی منصوریان – جعفر مهاجر – امین زاهیدی – علی ابراهیمی

استاد راهنما: حسین خانبان

پکان تهران – مسجد جامع روغن سلیمان ساعت 19:50

نصیر جنگی – سید یعقوب حجتی – حسین گلشنی – مهدی جبرئیل

استاد راهنما: نظریه ایرج