عمومی

کیک‌های چند میلیون تومانی در تهران + تصاویر

آنها خوراکی هستند و مربوط به داستان هستند. یکی هنر نقاشی را نشان می داد و دیگری پرتره ای از رضا عطاران. این مجسمه ها از تعداد زیادی کیک ، شکلات ، گاناش و آب نبات ساخته شده اند.

با آویختن از درخت ، چند پرنده و حروف فارسی تصویری ایجاد کردند که ریشه های آن از یک آیه گرفته شده است: “سرانجام ، خاک بهتر می شود ، زیبایی من و تو / خوب و بد می گذرد ، من و شما متاسف خواهید شد. ” خالق این اثر سلمان نورزیان است که پنج سال در شعبه کنفوسیوس بوده و سعی کرده هنرهای دیگر ایران مانند نقاشی را نقاشی کند و حتی در آثار خود تاریخ را نشان دهد.

وی در مورد اثری که خلق کرد به تیتر نیوز گفت: “در این کار پرنده ای را مشاهده می کنید که با بالهای باز به زمین نگاه می کند.” تعداد بال های پرندگان در سال تولد رومی ساخته شده است. درختان کاشته شده در این کار آراس هستند که سالانه یک سانتی متر عمر می کنند و درخت 10 متری در طول عمر خود توسط بسیاری از مردم دیده شده است ، بنابراین حدود 600 نفر از ادیان مختلف روی درخت کار کرده اند. کتابهای رومی حاوی کتابهایی است که من در ریشه درختی که در زمین فرو رفته بود کار کردم و نشان می دهد که انسانها به خاک برگشته اند. من حتی در این کیک متوجه حضرت شمس شده ام. کل کار از 26000 قطعه تشکیل شده است و هدف نمایش 26000 بیت مولوی است. “ساخت این کیک 21 روز طول کشید.”

این هنرمند روی کیک را با شکلات 70 Bel Belgian پوشانده است که به عنوان یک عایق عمل می کند و اجازه ورود هوا به کیک را نمی دهد و باعث ترک خوردن آن می شود. وقتی کیک سوراخ شد ، تراکم آن کم شده و آب می شود.

به گفته نوروزیان ، ارزش مادی کیکی که وی درست کرده حدود 30 میلیون تومان است.

یکی دیگر از هنرمندانی که درگیری بین اسفندیار و شیر نر ایجاد کرد دکتر است که هشت سال در زمینه طراحی کیک کار می کند.

الهام بازاریاب خالق این اثر است که حدود 12 روز روی این کیک 35 کیلویی کار می کند. او چهار میلیون روپیه برای ساخت کارهای خود هزینه کرده است و اکنون ارزش مادی کار او از 10 میلیون روپیه است.

“مانند رستم ، اسفندیار چندین اتاق را پشت سر گذاشت و یکی از این خانه ها نبرد با شیرهای نر و ماده بود. انجام شده است.” در واقع ، من سعی کردم اثری را خلق کنم که ایرانی باشد و بتوانم در مورد فرهنگ خود صحبت کنم ، و اگر این عکس باشد در شبکه های اجتماعی منتشر می شود ، این ادبیات فارسی را به یاد مردم می اندازد. “این توصیفی است از اثری که وی خلق کرده است.

شاید کمی سخت باشد که باور کنیم کودکان کار موضوع کیک سازی می شوند ، اما مونا سادات حسین این ایده را عملی کرده و بال هایی را به بالهای کودک کار که فرایندهایی را برای جمع آوری مواد قابل بازیافت در سطل زباله جمع می کنند و رویاهایشان را خلق می کنند فرشتگان داده است. با تخفیف های دیگران صادق باشید

وی درباره ایده خود به تیتر نیوز گفت: “من مدتی است که با کودکان کار کار می کنم و می خواهم آنها را به روشی بسیار خاص نقاشی کنم. کودکان کار از تمیز کردن شیشه تا جمع آوری و خرید زباله کار می کنند. سعی کردم به فرشته ای نشان دهم که به کودک کار شباهت دارد و ابزارهایی که روزگاری تقاضای مردم بودند و اکنون منسوخ شده اند همچنان خواسته های کودکان کار محسوب می شود. “از غذای نیمه خورده گرفته تا گل در زباله ها یا کیسه های قدیمی و کتاب ها باقی مانده است.”

حسینی حدود چهار سال تزئین کیک بود و دو هفته به ساخت کیک پرداخت. به گفته این هنرمند ، ارزش مادی اثر حدود 15 میلیون تومان است و ساخت آن دو و نیم میلیون هزینه دارد. این اثر تا 6 ماه طول می کشد و ممکن است بعد از این زمان بدتر شود ، بنابراین او تصمیم می گیرد آن را به یک اثر دیگر تبدیل کند.

گرایش سازندگان کیک های بصری به فرهنگ ایرانی چشمگیر است. سومایا غفاری که به مدت 5 سال دکوراسیون کیک بوده است ، توسط مادر تازمینا سهراب با جزئیات پوشانده شده و از کیک ساخته شده است. کمربندی که او برای لباسهایش طراحی کرده از آرماند گرفته شده است که او به رستم می دهد تا بتواند از آن برای یافتن پسرش استفاده کند. او رقص را در دستان تهمینا طراحی کرد تا بیانگر اصل موسیقی ایرانی باشد. حتی انگشتان گلدوزی شده روی دست شخصیت کیک از سنگ های فیروزه ای ساخته شده است تا خاستگاه خراسان ، هدیه ای که فردوسی در آن زندگی می کرده را نشان دهد. وی جزئیات را در سه هفته ارائه داد.

حتی تصویری از رضا آتاران می تواند موضوع کیک آرزو مظفری باشد. وی در مورد انتخاب این چهره ها توضیح می دهد: “آقای آتالان برای دهه 60 نسل جدیدی است و ما ساعت های بسیار خوشی را با فیلم های او سپری کرده ایم. حتی بعد از افطار نیز با او منتظر یک سریال کمدی بودیم. هرکسی این کیک را از دور ببیند می داند که این چهره متعلق به رضا آتاران است و با لبخند به آن نزدیک می شود. “من فکر می کنم آقای آتالان یک هنرمند مشهور است.”

وی برای تهیه این کیک 40 کیلویی سه روز وقت صرف کرد و با قطعات گاناش و آووکادو روی آن کار کرد. وی برای ساخت این اثر دو میلیون تومان هزینه كرد و هم اكنون ارزش مادی كار وی 9 میلیون تومان است. پس از مدتی ، این هنرمند تصمیم گرفت تا کار خود را به تصویری دیگر تبدیل کند تا دوباره عکس های اثر وی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

الیزا جهانشالو یکی دیگر از هنرمندان دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری است و 26 سال در بخش شیرینی سازی کار می کند. او گرچه اهل اراکی است اما دست روی فرهنگ گیلان گذاشت و از پارچه های بافته و رنگارنگ چادرهای قاسم آباد ساختاری ایجاد کرد.

وی به تیتر نیوز گفت: “لباس قاسم آبادی 8 ساله است ، اما متأسفانه هیچ زنی در منطقه گیلان این لباس را نمی پوشد.” در واقع ، من سعی کردم با تهیه این کیک برای حمایت از هنر چادر بافی و لباس های رنگارنگ محلی این منطقه ، به کارهای ملی جلب کنم. من برای کشورم کار می کنم ، نه برای شهرم ، بنابراین بافت اصلی را درست کردم و سپس از کیک ، شکلات ، گاناش ، خمیر شکلات و سرگرمی استفاده کردم. “این کیک حدود 53 کیلوگرم وزن دارد و سالها دوام دارد و به زباله تبدیل نمی شود و من آن را در یک شعبه از فروشگاه خود به نمایش می گذارم.”

ارزش مادی کار برای او مهم نیست و آنچه برای او مهم است ارزش معنوی و فرهنگ است ، زیرا او معتقد است که این تمدن است که یک کشور را نجات می دهد و درب پیشرفت همیشه برای آن کشور باز است.

فهیمه رضوی هنرمند دیگری است که معمار است و معماری و کیک را با هم ترکیب می کند. او نیم نگاهی به مجتمع تجاری محل کار خود دید و یک کندوی عسل طراحی کرد که جسد وی را در هر طبقه از ساختمان نشان می دهد بنابراین اگر کسی در داخل مجموعه حرکت کند ، به نظر می رسد که او بر روی یک سنگ راه می رود. منظره یا نمای معماری این سازه از موم گرفته شده است. کل بافت خوراکی است و از گاناش و کیک ساخته شده و در دمای اتاق قابل خشک شدن است. او حدود یک روز و نیم به کار خود مشغول است.

معرفی جاذبه های گردشگری ایران ، حفاظت از زمین و حفاظت از محیط زیست ، کرونا و کادر پزشکی و مادران تنها از دیگر موضوعاتی هستند که در این کیک ایجاد شده و در چهارمین مسابقه بین المللی سازندگان و تولیدکنندگان کیک بازدید کننده به نمایش گذاشته شده است. .

البته انتقادهایی در این نمایش وجود داشت. برخی از شیرینی پزی ها ، شیرینی ها و کیک ها معتقدند که ویژگی مهم کیک ها ، شیرینی ها و بیسکویت ها طعم ، طراوت و زیبایی خوب آنهاست. خالق آن در کار یافت نمی شود. کیک های ارائه شده در این مسابقه از نظر طعم و مزه حرفی برای گفتن ندارند زیرا نکته اصلی تحمل کیک است و نه نرم بودن. استفاده از شور و اشتیاق و اجرای جزئیات با رنگ و قلم قطعاً زیباست ، اما طعم آن نیز مهم است. اگر مدلی با جزئیات زیاد ایجاد کنید ، داستان متفاوت است و ماده اولیه آن متفاوت است. اما اگر مضمون آن کیک و شیرینی است ، آثاری که در این نمایش به نمایش گذاشته می شود کیک و شیرینی نیست. این کیک ها داستان های زیبایی دارند و بیشتر آنها در ساخت حرفه ای هستند ، اما به نظر نمی رسد که آنها را بخورند زیرا بیش از حد دستمال هستند.

جهانگردان ایرانی

اما سازنده کیک های بصری ایده های دیگری نیز دارد: “گرسنگی را می توان با کیکی که از سوپرمارکت درست می کنیم حل کرد. یک کیک ساده اما زیبا می تواند برای مهمانان پذیرایی شود. اما کیک های ارائه شده در این مسابقه یک نمایشگاه است و یک درخواست تجسمی نقش مهمی در این امر وجود دارد ، بنابراین برای جلب توجه افراد مختلف سعی در جلوه بیشتر آن داریم. ما می توانیم در زندگی خود کاربردهای بیشتری از هنر داشته باشیم و به مردم یک قطعه هنری بدهیم. از شما دعوت می شود سلیقه او را دوست داشته باشید. “اما شک نکنید که این هنر طی سالهای آینده در دانشگاه ها تدریس خواهد شد.”

“هر هنرمندی دوست دارد دیده شود ، خصوصاً هنرمندانی که در خانه کار می کنند و همزمان دیده نمی شوند. این مسابقات و نمایشگاه ها به رشد و تشویق تجارت هنرمند کمک می کند.”

به جایگاه طرفداران بهداشت احترام بگذارید

“وقتی مفهوم هنر معرفی شد ، دیگر جایی که از آن استفاده می شود اهمیتی ندارد. می بینیم که آنها حتی با ماسه ساحل مجسمه می شوند. در ساخت کیک ، هنر در b کیک نشان داده می شود.” ما زیبایی این را می خواهیم کیک برای جلب توجه همه. “

“ما تصدیق نمی کنیم که هر روز کیک های یکسانی درست می کنیم ، اما در حال تزئین کیک های خاص هستیم و هنر خود را هر روز به روز می کنیم. مهم خلاقیتی است که با استفاده از ابزار مشترک ایجاد می شود.” مناطق وجود دارد و می تواند به خصوص در تهیه کیک محدودیت داشته باشید. “

انتقاد دیگر در این رقابت کمبود استاد فعال در این زمینه بود و شرکت کنندگان دلیل این نمایشگاه را سال گذشته عنوان کردند. همچنین به گفته بسیاری از شرکت کنندگان ، سطح این مسابقات نسبت به سالهای گذشته کمتر بود. از طرف دیگر ، دمای نامناسب محیط به برخی از مشاغل آسیب رسانده و برخی از کیک ها به دلیل گرما نشسته اند. به همین دلیل برخی معتقدند که این مسابقات باید در پاییز و زمستان برگزار شود.

اما کیک تصویری چه اتفاقی می افتد؟ هر محافظه کار محبوب که قدرت شرکت در مسابقه طراحان و سازندگان کیک های تصویری را دارد ، دارای یک گالری است که این کیک ها را می خرد و به گالری می برد تا مشتریانی که برای خرید می آیند از نزدیک کیک های طراحی شده را ببینند. برخی کیک ها نیز به زباله تبدیل می شوند. خامه زده شده نیز بین مردم توزیع شد. همچنین بسیاری از کیک ها قابلیت تجزیه و ایجاد جلوه ای دیگر با آنها را دارند.

انتهای پیام