عمومی

۱۰ نکته که پیش از ورود به بازار رمزارزها باید بدانید

بین “حضور پر افتخار” Dodgecoin در تلویزیون آمریکا و افزایش استقبال از بیت کوین در وال استریت ، ارزهای رمزپایه بیشتر از هر زمان دیگری مشتری پیدا کرده اند. در واقع ، این قیمت های سرسام آور برای آینده دلگرم کننده هستند. اما قبل از قدم گذاشتن در این دره ، باید از این خطرات آگاه بود.

اگر تازه وارد ارزهای رمزپایه هستید و ممکن است تصمیم به سرمایه گذاری بگیرید ، باید قبل از خرید این 10 نکته را بدانید. حتی اگر بازاریاب باشید ، احتمالاً شخصی را می شناسید که به آن علاقه مند باشد. زیرا از کجا شنیده اید که قیمت برخی از “سکه ها” در حال افزایش است و می توانید با خرید و فروش آن گران شوید؟

1. از آنچه می توانید از دست بدهید ، بیش از حد سرمایه گذاری نکنید

رمزارز بیش از هر سرمایه گذاری دیگری ریسک پذیر است. در این بازار هیچ تضمینی غیر از بی ثباتی وجود ندارد و نکته دیگر این است که در بیشتر موارد قانون خاصی برای این امر وجود ندارد و هیچ شرکت بیمه ذخیره دولتی وجود ندارد. نرخ ارزهای رمزنگاری شده هر لحظه سر به فلک می کشد. در حالی که بازار در حال حاضر دوره رونق را سپری می کند ، در حال حاضر اصلاحات طولانی مدت و دردناکی را تجربه کرده و تقریباً مطمئن است که این کار را دوباره انجام خواهد داد. خطر متفاوت است. بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده اصلی ، تقریباً یک دهه است که وجود دارد و به طور واضح کمتر از اکثر سکه ها از بین می رود ، اما حتی بیت کوین نیز از امنیت بالایی برخوردار نیست. بنابراین با دارایی یا پس انداز زندگی خود روی هیچ سکه ای قمار نکنید.

2. یک تحقیق دقیق انجام دهید

قبل از اینکه هر مقدار پول در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید ، باید ساعت ها تحقیق کنید تا این فن آوری ارزش ارزش آن و خطرات آن را درک کنید (“کسی متوجه خواهد شد که این از شما بالاتر است”. قیمت را بفروشید). هر آنچه در این زمینه می توانید پیدا کنید بخوانید (بخش یادگیری وب سایت کوئینسک مکان خوبی برای شروع است و قسمت تحقیق می تواند گام بعدی باشد) ؛ وارد انجمن های مجازی شوید و محتوای آنلاین را مشاهده و گوش دهید. کتابها را از کتابخانه تهیه کنید ، اما نه فقط کتابهایی در مورد ارز دیجیتال ، بلکه کتابهایی در زمینه رمزنگاری ، تئوری بازی و اقتصاد نیز تهیه کنید. کوئینسک و حتی سایت های رقیب را بخوانید. مرتباً س Askال کنید. اگر نمی دانید چه می شنوید ، دریغ نکنید که از کسی در این باره بپرسید. اگر هنوز نمی دانید ، فکر نکنید مشکل از شماست. بیشتر مردم فقط بلدند صحبت کنند. بیشتر افراد صادق و صادق وقت خود را برای کمک می گذارند ، اما همچنان مراقب کسانی باشید که جنسی خود را تبلیغ می کنند! آنها به شما می گویند آنچه را که برای افزایش قیمت لازم دارند خریداری کنید. حتی اگر متقاعد شده اید ، به افراد مشکوک نگاه کنید (هیچ کمبودی ندارند!) و استدلال های آنها را در نظر بگیرید. نکته جان استوارت را بخاطر بسپارید: “پیوست ها ، که فقط جنبه خودشان را از موضوع می دانند ، چیز زیادی نمی دانند.” مرتباً تکرار کنید تا وقتی که بتوانید آن را با اعتقاد راسخ و اطمینان بیان کنید.

– مقاومت در برابر “ترس از دست دادن”

اگر تنها هدف شما از سرمایه گذاری در چیزی سقوط نکردن است ، پس تنها چیزی که در این راه از دست نخواهید داد از دست دادن همه چیز است! ترس از دست دادن (FOMO) روشی برای اطمینان از نابودی کلیه دارایی های جمع شده شما در طول سال ها است. این یک تصور غلط برای چیزی است که ابتدا باید بررسی شود. تجارت از ستون فقرات به زودی شما را به درد معده سوق می دهد! بدانید چه می خرید واقعاً بدانید. به برنامه تجارت بروید و ببینید آیا در مورد 30 ارز یا بیشتر که طی 24 ساعت گذشته افزایش یافته اند ، تحقیق نشده است. شما ممکن است آنقدر بدشانس باشید که ارز رمزنگاری در حال سقوط را بفروشید. هر ملکه یک “پامیر” (کسی که سعی در افزایش قیمت دارد) دارد. حتی بیت کوین. تسلیم فشار همسالان خود نشوید. این دبیرستان نیست. خودتان فکر کنید و موضوع را از نظر ارزش آن برای سرمایه گذاری ارزیابی کنید. تحقیق کنید و سپس تحقیق کنید.

– باور نکن بررسی کامل

دنیای ارزهای رمزپایه ای مانند وال استریت ، کنگره ایالات متحده یا انجمن وکلای آمریکا پر از شارلاتان است. این برای کسانی که قول می دهند پروژه آنها پروژه سقوط بیت کوین است بسیار مهم است. اما آیا اینطور است؟ فقط یک راه برای درک این مسئله وجود دارد: تحقیق. به آنچه قرض می گیرید توجه کنید و همزمان وام خود را پیگیری کنید. برخی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده بیش از 100 برابر “سود” دارند. این بدان معناست که شما می توانید تا 99 برابر هزینه سرمایه گذاری وام بگیرید. اگر ارزش سکه بالا رود ، می تواند سود شما را افزایش دهد ، اما اگر راه دیگری برود ، به زودی ضرر خواهید کرد.

5. اگر واقعاً خیلی خوب به نظر می رسد ، مراقب باشید!

کلاهبرداران را می توان در این بازار یافت. در ماه های اخیر ، برخی از کاربران توییتر از وجود ایلان ماسک در تلویزیون محبوب سو to استفاده کرده اند تا مردم را با ارزهای رمزنگاری شده مختلف به ارزش حدود 100000 با گل های جعلی فریب دهند. جعل کنندگان حساب توییتر حساب تلویزیونی از قربانیان خود خواسته بودند که برای تأیید آدرس خود مقدار کمی رمز عبور برای آنها بفرستند و اگر این کار را انجام دهند ده برابر بیشتر می شوند! این وضعیت که برای بیشتر واقعیت ها خوب به نظر می رسد ، یک هشدار دهنده است.

“- از” خطا “آگاه باشید

فقط به این دلیل که ارز رمزنگاری شده حدود یک دلار معامله نمی کند ، به این معنی نیست که ارزان تر از بیت کوین است. همه سکه ها برابر نیستند. واقعیت این است که هزاران ارز رمزپایه وجود دارد ، برخی سعی در تقلید از بیت کوین دارند و برخی نیز در تلاشند تا مشکل را حل کنند. سطح پشتیبانی از توسعه دهندگان و عروق پذیری آن متفاوت است. قیمت گذاری سکه به این معنی است که چند سکه ایجاد شده است و چرا؟ انتظار منفعت این چیست؟ چه کسی روی آن کار می کند؟ جامعه در حال توسعه چقدر بزرگ است؟ آیا مرتباً به روز می شود؟ فضای ذخیره سازی آن در سایت GitHub – سایتی که معمولاً به روزرسانی های نرم افزار منبع آزاد در آن قرار دارد – چقدر فعال است؟ کدهای نوشته شده برای سیستم عامل های ارز دیجیتال ، مانند ساختمان ، باید حفظ شوند و می توانند سهواً به ساختار آسیب برسانند. نکته مهم: مدل امنیتی Enquin چیست؟ “اثبات کار (PoW)” ، “اثبات همکاری (PoS)” یا چیز دیگری؟ اگر چنین است ، چگونه این “هوش” در مقایسه با سکه “اثبات کار” قابل مقایسه است؟ اگر معنی این اصطلاحات را درک نکنید ، آماده سرمایه گذاری نیستید.

– اگر این کلید نباشد ، کوین کار نمی کند

Ramzar مانند دارایی مانند پول نقد یا جواهرات است. یعنی فرض بر این است که صاحب آن مالک آن و مالک درست است. هنگام دزدیدن یا گم شدن از بین می رود. به همین دلیل کاربران قدیمی پیشنهاد می کنند که کلیدهای رمزگذاری شده کیف پول ارز دیجیتال را با اشخاص ثالث مانند Exchange Office اشتباه نگیرید. زیرا بیشتر این سازمان ها در اکثر نقاط جهان سازمان یافته نیستند و ممکن است مورد هک و اختلاس قرار گیرند. سیستم عامل های مالی نامنظم (DIFI) طی 10 ماه گذشته قربانیان نقض عمده شده اند و سیستم عامل های متمرکز مانند بنسون از این وضعیت به خوبی استفاده کرده اند. با این حال ، دور نگه داشتن خود از کلیدهای خود ، یک قطعه سخت افزار یا حتی یک قطعه کاغذ که روی آن اعداد و حروف نوشته شده است ، می تواند یک کار اعصاب خردکن باشد که به راحتی شکسته می شود. به همین دلیل برخی افراد ترجیح می دهند از مشتریان شخص ثالث استفاده کنند. همه چیز در اینجا باید روشن شود. ” آیا مطمئن هستید که برای دسترسی به رمزهای عبور خود ، کاغذی را که روی آن رمز عبور بیت یا رمز عبور خود را تایپ کرده اید از دست نخواهید داد؟ در غیر این صورت ، برای حفظ اسرار خود باید به یکدیگر اعتماد کنید و تاریخچه دلایل کافی برای جلوگیری از آن را به شما ارائه می دهد. (برای کاهش خطر ، چیزی به نام کیف پول چند امضایی نیز وجود دارد. می توان آن را طوری پیکربندی کرد که مثلاً برای بیرون آمدن از کمد ، هم باب و هم الیس باید قرارداد ببندند ، یا شخص می تواند کارهایی از این قبیل را انجام دهد ، یا از باب ، کرول ، تد ، آلیس یا سه نفر دیگر ، اما کمی پیچیده است). علاوه بر مسائل سو abuse استفاده ، صرافی ها به هر دلیلی – از بدهی گرفته تا مسائل حقوقی – هر زمان ممکن است از برداشت وجوه از حساب شما جلوگیری کنند. حتی فراتر از آن ، برخی از صرافی ها زیرساختی برای فعال بودن در همه زمان ها ندارند – به عنوان مثال صرافی های Coinbase و Robin Hood – و در نتیجه اغلب در هنگام تغییرات بازار عملکرد درستی ندارند. اگر از کیف پول شخصی استفاده نکنید ، هیچ تضمینی برای کنترل سکه خود ندارید. همانطور که گفته شد ، دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از Exchange استفاده کنید. در این حالت ، شما باید توافق نامه کاربر را بررسی کنید و مطمئن شوید که در برابر احتمالات مختلف محافظت شده اید.

8- می توانید یک قطعه بیت کوین یا هر سکه دیگری خریداری کنید

نیازی به خرید کل سکه نیست. به عنوان مثال ، بیت کوین را می توان به هشت دهه تقسیم کرد. اگر علاقه دارید بدانید که بیت کوین چیست ، می توانید آن را به قیمت 10 دلار خریداری کرده و با آن سرگرم شوید. همانطور که میلیونر مشهور مارک کوبان اخیراً در تلویزیون درباره خرید مقدار کمی DodgeJacks گفت: “این خیلی بهتر از خرید بلیط بخت آزمایی است.” متأسفانه ، او در مورد مالیات صحبت نکرد ، اما مردم را تشویق کرد که از Jackins در نقل و انتقالات خود استفاده کنند.

9. به نتایج مالیات توجه کنید

این امر به ویژه در ایالات متحده مهم است. ” به چند دلیل: اول ، سرویس درآمد داخلی برای محاسبه مالیات بر ارزها و نه دارایی های دیجیتالی تمرکز دارد. در نتیجه اگر سکه ای به قیمت 1 دلار بخرید و این ارزش دو برابر شود و پول خود را برای یک کیسه آدامس حبابی خرج کنید ، باید سود خود را گزارش دهید و مالیات بپردازید. علی رغم تلاش صنعت رمزنگاری برای قمار ، هیچ تخفیف مالیاتی وجود ندارد. همچنین ، صرافی مرکزی معمولاً اطلاعات حساب ما را برای مدیریت درآمد داخلی ارسال می کند. البته ارزهای رمزپایه به اندازه بورس سهام یا بانک ها مشروع نیستند. در هر صورت ، دولت فدرال با کسری بزرگی روبرو است و فراموش نخواهد شد که افسران برای شما عکسهایی با عینک خلبانی ارسال کنند تا در مورد تجارت ارزهای رمزپایه از شما س questionsال کنند!

10. با “میانگین نرخ” کار کنید و به قیمت حساس باشید

بیرون بروید ، کمی هوای تازه بگیرید ، استراحت کنید و از آفتاب لذت ببرید. گذراندن وقت با خانواده. شما می توانید همه کارها را انجام دهید و روی کاربران رمزنگاری سرمایه گذاری کنید! بازارها هر روز ، ساعت به ساعت و دقیقه به دقیقه کاهش می یابند ، اما هر ارز رمزنگاری شده دارای برچسب قیمت است. این یک شرط طولانی مدت است. اگر ترشح دوپامین را دوست دارید ، بروید و فیلم اکشن را تماشا کنید. بهترین راه برای سرمایه گذاری بدون نگرانی چیست؟ از استراتژی میانگین قیمت دلار (DCA) استفاده کنید. از هر ارز رمزنگاری شده که در فواصل منظم دوست دارید ، چند دلار پول بگیرید (روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، سالانه ؛ انتخاب با شماست). آن را کنار بگذارید و به آن نگاه نکنید. اگر دید طولانی مدت داشته باشید ، برای فروش یا فروش بیشتر در کوتاه مدت با استفاده از یک استراتژی قیمت متوسط ​​تحت فشار نخواهید بود.

منبع: کوئینسک

انتهای پیام