عمومی

افزایش مراکز واکسیناسیون کرونایی در تهران

به گزارش تیتر نیوز
وی افزود: “در حال حاضر 81 مرکز واکسیناسیون کرونا در تهران وجود دارد و طی روزهای آینده تعداد آنها به 90 مرکز افزایش خواهد یافت.”

وی ادامه داد: علاوه بر احداث یک مرکز جامع واکسیناسیون تاج در خیابان فاطمی تهران دیروز ، در چند روز گذشته تعدادی مرکز نیز راه اندازی شده است.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری های عروق کرونا در تهران گفت: “با افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون کرونا در تهران ، هر دو در تلاش هستیم تا روند واکسیناسیون را تسریع کنیم.”

دکتر زازایی همچنین گفت: “روز گذشته ، 81 مین مرکز واکسیناسیون در تهران ، در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ، دژان ایجاد شد. علاوه بر ارائه مراقبت های پزشکی موثر ، ارتش سابقه خوبی در واکسیناسیون افراد دارد.

وی گفت: “ما تلاش می کنیم تعداد مراکز واکسیناسیون کرونا را افزایش دهیم تا شرایط لازم را برای مردم تهران فراهم کنیم.”

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران با اشاره به روند رو به رشد بیماران کرونا در بیمارستان های تهران افزود: تخت های بیمارستانی وجود داشت که از این تعداد هزار و 900 تخت در بخش بودند و در بخش مراقبت های ویژه بستری بودند.

آقای زالی خاطرنشان كرد كه تعداد بیمارستانها در تهران در حال افزایش است و از مردم خواست كه اقدامات بهداشتی را به دقت دنبال كنند.

از ابتدای هفته ، با ثبت نام بیش از 60 نفر در سیستم واکسیناسیون از طریق گروهی از مراجعه کنندگان ، برخی از مراکز واکسیناسیون در تهران ساده شده اند. بسیاری از مراجعه کنندگان بدون دریافت پیامک از این مراکز بازدید کردند که این امر روند واکسیناسیون برای دعوت شدگان را مختل می کند. به گفته وزارت بهداشت ، افراد بالای 68 سال در حال حاضر با ارسال پیام به مراکز اجتماعی واکسینه می شوند.