تصمیمات فدراسیون فوتبال برای سایپا شائبه برانگیز است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید نصیر موسوی لارگانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: از ابتدای حضور آقای عزیزی خادم به عنوان مدیر فدراسیون ، من اصرار دارم که وی باید یک دید ملی از فوتبال داشته باشد و به همه تیم ها با یک نگاه نگاه کند. فدراسیون فوتبال مسئولیت مساوی برای همه تیم ها دارد ، حتی تیم هایی که به تازگی از لیگ یک به لیگ برتر نقل مکان کرده اند.

وی افزود: فدراسیون نباید فقط به تیم های خاصی نگاه کند ، حتی تیم هایی مانند استیگل و پرسپولیس که ادعا می کنند 40 میلیون هوادار در کشور دارند که من حتی در مورد آنها صحبت می کنم. فدراسیون فوتبال نباید بر اساس علایق شخصی مردان در تیم های خاص یا حضور مدیران خاص باشگاه در هیئت مدیره تصمیم گیری کند.

رئیس نمایندگی اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به حضور مدیر عامل تیم فوتبال ساپا در هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ، صدها تصمیم در کمیته انضباطی برای این تیم گرفته شده است. تیم مطلع شد. “البته کمیته محترم استیناف آمد و این رای نامعتبر را لغو کرد ، زیرا در آن زمان عواملی مانند نماینده فدراسیون داور و برخی عوامل دیگر در این حادثه مقصر بودند.

وی تأکید کرد: “طی یکی دو هفته گذشته رای جنجالی دیگری به نفع تیم ساپا صادر شده است ، بنابراین دو روز قبل از بازی تیم مقابل اریک آلومینیوم ، سرمربی تیم نیمکت نشین خواهد شد. محروم ، اما مشابه حوادث در بازی با تراکتور تبریز تکرار می شود و دو روز قبل از بازی با ساپا ، سرمربی این تیم ، فیروز کریمی روی نیمکت مقابل ساپا می نشیند.

موسوی لارگانی گفت: شب قبل از مسابقه ، در شرایطی که تیم تراکتورسازی او شانس قهرمانی در بازی های آسیایی را داشت ، اردوی او دچار آشفتگی شد و بازیکنان آن تیم اردو را ترک کردند. هفته ها از رویدادهایی که در لیگ های اول و دوم اتفاق افتاد و اکنون نگرانی در بین طرفداران فوتبال وجود دارد که آیا این رویدادها در لیگ برتر نیز اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

وی افزود: “من قبلاً به نوکر خود آقای عزیزی هشدار داده ام و بار دیگر به او یادآوری می کنم که دست از این رفتارهای حمایتی و سوء استفاده بردارد و دیدگاه ملی از فوتبال داشته باشد ؛ بازی شهاب گردان مقابل ساپا. دومی به طور موقت متوقف می شود ، اما در شرایط مشابه و در موارد دیگر ، و حتی در مورد روسپیگری هدفمند. ممنوعیت تیم پایتخت اقدامات م againstثری علیه دوربین تلویزیون انجام نداد و فقط جریمه و تعلیق شد.

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به یاران فوتبال ایران وارد شوید کالاها سرعت خود را کم کنید

خروج از نسخه موبایل