اقتصادی

توسعه صادرات محصولات ایران‌ساخت با برگزاری ۱۲ نشست آنلاین بین‌المللی

سال گذشته بیش از 12 نشست آنلاین در صحنه جهانی با حمایت معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برای گسترش بازار جهانی محصولات ایرانی برگزار شد.

به گزارش تیتر نیوز ، مهدی قلوهوانی ، رئیس مرکز روابط بین الملل علوم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در مورد توسعه صادرات مشاغل دانش بنیان در سال 1999 صحبت می کند ، گفت: آنها خود را از یکدیگر جدا کرده اند.

وی افزود: ایران علاوه بر درگیری بر سر اپیدمی کرونا ، با مسئله دیگری تحت عنوان تحریم در بازار جهانی روبرو است ؛ اما با تلاش های معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ، این مسئله ادامه پیدا کرده است. روابط تجاری و فناوری ایران با دیگر کشورها

به گزارش قلعه نویی ، برگزاری جلسات آنلاین بین شرکت های مشاوره ای ایرانی که در کشورهای دیگر تشکیل شده اند یکی از راه های ادامه حضور ایران در بازار در سراسر جهان است. استرالیا ، افغانستان ، پاکستان ، کنیا آفریقای جنوبی ، مالزی ، اندونزی ، روسیه ، قزاقستان و ازبکستان را برگزار می کنند.

رئیس مرکز روابط بین الملل علوم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، که هدف از برگزاری این جلسات آنلاین را بیان می کند ، گفت: بازاریابی محصولات و خدمات دانش بنیان ، این گروه به دنبال شرکای بین المللی است برای فناوری ها و معرفی و فروش محصولات ایرانی در این بازارها .. دلیل اصلی برگزاری این جلسات معاون علمی و فناوری رئیس جمهور است.

به گفته معاون علمی ، قلعه نویی گفت: صادرات ادویه جات ، ضد آفتاب ، لوازم پزشکی و غیره در افغانستان ، مالزی و ازبکستان در نتیجه برگزاری این جلسات گفتند: این جلساتی است که در اینترنت برگزار می شود.

انتهای پیام