جابجایی میهج دو دروازه‌بان مطرح لیگ در ایران!

                                                                                                      انتقال دو دروازه بان معروف لیگ در ایران!

طبق گزارش ها شفاف، پیام نیازمند پس از سه فصل حضور در اصفهان و سپاهان با پیشنهاد بازی در لیگ پرتغال از این تیم جدا شد و اکنون از علیرضا حقی در فصل 21 به عنوان گزینه جدی این تیم نام برده شده است.

دروازه بان سابق تیم ملی که دو بازی در جام جهانی و دو حضور در جام جهانی دارد ، در ابتدای فصل بیستم به او پیشنهاد بازی داد اما سرانجام به سراجان گل گهر رفت و این پیشنهاد را پذیرفت.امیر قل ناوی. هاگی ، که با عملکرد بی نقص خود در فصل گذشته نقش مهمی در بقای پارچه مهماندران داشت ، در گل گهر به خواسته خود نرسید ، بنابراین اکنون شایعات جدیدی در مورد آینده او در فصل 21 وجود دارد. و از سپان به عنوان او یاد می شود تازه وارد. مقصد

شایعه دیگر در مورد انتقال دروازه بانان مربوط به رشید مظهری دروازه بان فعلی استقلال است که گفته می شود توسط امیر قلعه نویی و گل گهر سرجان دیده شده است. مظاهری که در نقل و انتقالات جنجالی از تراکتورسازی در ابتدای فصل به استقلال رفت ، در هفته های پایانی لیگ شجاعانه جای خود را به سید حسین حسین واگذار کرد و تنها در دو بازی گذشته به تیم اصلی بازگشت. بازگشت . در فواصل زمانی. گفته می شود در پایان فصل ، او ممکن است دوباره تیم خود را تغییر دهد و به گل گهر برود تا شاگرد جدید امیرقال شود.

خروج از نسخه موبایل