حادثه در خط لوله نفت چشمه‌خوش اهواز / ۳ کشته و ۴ مصدوم

تیتر نیوز / خوزستان مدیر کل شرکت ملی حفاری ایران از وجود حادثه در چاه نفت 20 اینچی چشمه خوش اهواز در هنگام ساخت و توپخانه خبر داد و گفت: “این حادثه منجر به کشته شدن سه نفر و چهار مصدوم شد.”

به گزارش تیتر نیوز ، بر اساس بیانیه روابط عمومی شرکت ملی حفاری ، حمیدرضا گلپایگانی اظهار داشت: خط لوله 20 اینچی چشمه خوش اهواز در حین ساخت آسیب دید و خط لوله ترمیم شد.

وی افزود: این حادثه در ساعت 2 بعد از ظهر روز سه شنبه 6 ژوئیه رخ داد و منجر به کشته شدن سه شهید و زخمی شدن چهار کارگر در صنعت نفت و حفاری شرکت نفت و گاز غرب شد.

گلپایگانی گفت: تیم ویژه ای برای بررسی موضوع تشکیل شده و به همراه شرکت نفت مناطق مرکزی در حال ارسال گزارش پیگیری و بلافاصله اقدامات لازم هستند.

وی افزود: مصدومان با آمبولانس به بیمارستان شوش منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ، ضمن ابراز ناراحتی عمیق از شهادت سه کارمند در صنعت نفت (یک کارمند ملی یک شرکت معدن و دو کارمند شرکت – نفت ساحل غربی از یک شرکت تحت نفت مناطق مناطق مرکزی شرکت) و تسلیت به خانواده های آسیب دیده آسیب دیدگان مایل به بهبودی سریع هستند.

طبق بیانیه روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران ، به راهنمایی دکتر گلپایگانی ، در این تیم ویژه از مدیران ، روسا و نمایندگان خدمات فنی ، HSE ، خدمات فوریت های پزشکی و خدمات تهویه ، درمان را در اولویت قرار می دهد. کارشناسان را در نظر بگیرید.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل