خداحافظی با قاچاق دستگاه‌ها، از اسکنر تا تبلت

پس از شروع مراحل ثبت نام ساعت های هوشمند سیم کارت از امروز ، ثبت نام PID ، اسکنرها و مبدل های رجیستری از 10 ژوئیه انجام می شود و مشتریان باید قبل از اعلام تاریخ این دستگاه ها را فعال کنند.

به گزارش تیتر نیوز ، جلسه مشترک انجمن واردکنندگان تلفن های همراه با شرکای دولت در مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای بررسی و تسهیل روند واردات قانونی تلفن های همراه برگزار شد. طبق اعلام انجمن موبایل ، ماهیانه 30 میلیون دلار برای تأمین اعتبار بازار موبایل كشور نیاز است و شركتهای حقوقی برای تأمین اعتبار كامل این بازار تا پایان سال به 250 میلیون دلار نیاز دارند.

در این جلسه تصمیم گرفته شد که با همکاری بانک مرکزی ، توزیع وجوه مورد نیاز برای ثبت سفارشات موبایل و موبایل تقویت شود تا در تهیه این کالاها خللی ایجاد نشود. همچنین تسریع و ساده سازی روند ثبت نام و تغییر رویه سرعت بخشیدن به توزیع تلفن همراه به شرکت های خصوصی ، از دیگر مطالبات این سازمان در این جلسه بود.

ساعت های هوشمند مجهز به سیم کارت (به استثنای esim) از تاریخ 4 جولای ، PID ها ، اسکنرها و مبدل ها از 10 جولای در برنامه ثبت نام گنجانده می شوند و ممکن است از اول آگوست پلاک باشند و به مشتریان ارائه می شود که دستگاه های فوق را قبل از تاریخ اعلام شده ارسال می کنند .

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل