خصوصیات سکان دار وزارت کار دولت سیزدهم

یک فعال سیاسی ، صداقت و مشروعیت را از ویژگی های برجسته وزارت کار در دولت سیزدهم می داند و معتقد است که برای موفقیت ، مردم باید اصول سه جانبه گرایی را رعایت کنند.

عبدالله مختاری در گفت وگو با تیتر نیوز ، در مورد ویژگی های مدیر وزارت کار در دولت سیزدهم اظهار داشت: اولین و مهمترین کیفیتی که وزیر کار باید در دولت سیزدهم داشته باشد این یکپارچگی است و باید انتخاب شود بر اساس صداقت و صداقت.

وی ادامه داد: آیا باید مراقب مغز و ایده ها باشیم نه اینکه مردم چگونه فکر می کنند یا به اشتراک می گذارند؟ باید ببینیم افرادی که برای این شرکت انتخاب می کنیم به نفع کشور و مردم هستند.

این فعال سیاسی افزود: اخراج افراد صحیح نیست زیرا آنها با نظرات ما در مورد موضوعات خاصی موافق نیستند ؛ هرکسی که در دولت سیزدهم به عنوان وزیر کار انتخاب شود باید ویژگی های صداقت را در اولویت کار خود قرار دهد.

مختاری اظهار داشت: وزیر یک شخص خاص است اما افرادی که به جای آنها قرار می دهیم مهم هستند ، گاهی اوقات افراد را در آنجا قرار می دهیم اما می بینیم که آنها عقاید ، تجربیات و ایده های ارزشمندی دارند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مختاری ، با بیان اینکه برای اداره وزارت کار به افراد دلسوز و کارآمد نیاز داریم ، گفت: “از وزیر کار انتظار می رود فردی دلسوز باشد که مشکلات کارگروه فعلی را درک کند و مسائل و خواسته های کارگران را بداند. ”در طی بررسی قانون کار و کاربرد آن.

به گفته این فعال کارگری ، اگر وزیر کار دولت سیزدهم اصل سه جانبه گرایی را بپذیرد و بر اساس سه جانبه گرایی عمل کند ، موفق خواهد بود.

سرانجام مختاری با بیان اینکه مشکل ما در کشور کمبود قانون نیست ، گفت: من معتقدم ما در کشور قانون نداریم ، متأسفانه مجری قانون نداریم. در بحث قانون کار ، ما در مورد اصلاحات و اصلاحات صحبت می کنیم ، در حالی که قانون کار هنوز بخشی است و ما هنوز آن را اجرا نکرده ایم و وقتی قانون اجرا نمی شود نمی توان گفت مشکلی دارد یا نه ، بنابراین وزارت کار به یک مدیر مشروع نیاز دارد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل