عمومی

داور پیروزی را از استقلال گرفت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، فرهاد مجیدی عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از جدایی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در یک نشست خبری گفت: “من از هواداران و بازیکنان استقلال شرمنده ام.” داور تنها گل بازی را انکار کرد و سه امتیاز از ما گرفت و من از هواداران و بازیکنان بازی شرمنده ام.

وی افزود: تیم استقلال یک گل سالم به ثمر رساند اما داور آن را انکار کرد ، این برای من جای سوال دارد و می خواهم بدانم مشکل استقلال و هوادارانش چیست؟

وی ادامه داد: بزرگترین داوران جهان نیز اشتباه می کنند زیرا این فقط یک اشتباه برای تیم ما است و هر هفته یک اشتباه برای ایستگل ثبت می شود.

این مربی گفت: “طرفداران شب گذشته به جلوی هتلی آمدند كه ما در آن اقامت داشتیم و انتظار داشتند كه چرا داور گل سلامتی ما را نمی پذیرد و به طور ناگهانی اعلام می شود.”

مجیدی افزود: بازیکنان استقلال 6 ماه یک درصد دریافت نکردند اما آنها با تمام توان بازی کردند و من تعجب کردم و این همه اشتباه داوری برای این تیم پیدا نکردم.

وی توضیح داد: تیم ها بازی برجسته ای داشتند و بازیکنان ما نتوانستند در نیمه اول خوب بازی کنند اما با تعویض بازیکنان در نیمه دوم روند بازی بهتر شد.

این مربی گفت: “من نمی خواهم صحبت كنم و بدهكار هستم ، فقط من در داخل و خارج باشگاه هستم.” بازیکنانم پس از دو شکست مقابل تاسیس ، تسلط پیدا کردند و چهار پیروزی را با صفر برنده شدند.

مجیدی اضافه کرد: “شغل من به عنوان سرمربی در حیاط است و من گفتم من به بازیکنان حق می دهم و برای من مهم نیست که CIA چیست. چه کسی با تیم کار می کند.” مسئولان باشگاه استیگل به بازیکنان اهمیتی نمی دهند و طرفداران. من الان 2 ماه است که در مورد مشکلات تیم صحبت می کنم ، اما بازیکنان را تنها می گذارم و کارهای لازم را برای آنها انجام می دهم.