دستگاه پایش اکسیژن برای مصارف بیمارستانی صنعتی سازی شد

این شرکت دانش بنیان ، با بخشی از بودجه تأمین شده توسط صندوق تحقیقات و فناوری سلامت ثامن ، با موفقیت مجموعه ای از کارگاه های آموزشی کنترل ، نظارت ، هشدار و اعتبار سنجی پارامترهای گاز بیمارستان را منتشر کرده است.

به گزارش تیتر نیوز، فائزه خطیبی ، مدیرعامل شرکت دانش بنیان که اعلام کرد این شرکت فعالیت خود را با هدف طراحی ، تولید و توسعه تجهیزات پزشکی در سال 1399 آغاز کرده است ، گفت: “ما در ایجاد کمک های اولیه برای کنترل ، نظارت ، اخطار و تأسیس. استخراج گاز پزشکی. “ما در بیمارستان اکسیژن شدیم (Oxynet) و پس از گرفتن مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی توانستیم وارد بازار شویم.

خطیبی افزود: “دستگاه Oxynet سیستمی برای نظارت ، پایش ، هشدار و آرام کردن پارامترهای تمیزی ، فشار و مصرف (جریان) گاز اکسیژن بیمارستان است که امکان کنترل از راه دور فشار ، بالا بودن ، تمیزی و جریان اکسیژن. از طریق پیام کوتاه و اینترنت. “همچنین ، اگر یکی از دو پارامتر مهم از استانداردهای تعیین شده فراتر رود ، دستگاه یک اعلان پیامکی به شماره های ثبت شده ارسال می کند.

وی ادامه داد: هنگامی که فشار و خلوص اکسیژن از محدوده مشخص شده خارج می شود ، یک فرمان کنترل به خروجی دستگاه ارسال می شود که منجر به باز یا بسته شدن دریچه های پنوماتیک در جهت مجاری اصلی و بازیابی اکسیژن می شود. این محصول در کنترل مصرف اکسیژن و جلوگیری از افت فشار و خلوص اکسیژن به ویژه در شرایط مستعمره قوی بسیار موثر بوده است.

با نگاهی به روابط عمومی صندوق تحقیقات و فناوری سلامت ثامن ، مسئولان بازار هدف این محصول را به بیمارستان معرفی كردند و گفتند: “با توجه به قدرت گاز اکسیژن و در صورت لزوم ، غلظت این گاز و سرعت آن را کنترل می کند. اقدام برای از بین بردن نشت. “فشار و تمیزی آنقدر مهم است که ما با پشتیبانی صندوق بهداشت ثامن این دستگاه را از طریق فرآیند تولید انبوه به ارمغان آورده ایم.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل