عمومی

مدعیان فروش سوالات کنکور دستگیر شدند

به گزارش شبکه خبری ،
به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سردار وحید مجید در توضیح این خبر افزود: تحت نظارت امپراتوری قبل از فضای مجازی ، در طول روز بیش از 100 کارگروه استانی و شهرستانی از جمله 1400 داخلی داخلی راهی برای آزمایش وجود داشت ، تعداد زیادی سایت و وب سایتهایی که در این بخش درگیر فعالیتهای جنایی هستند ، شناسایی شدند.

مقامات ارشد انتظامی از شناسایی و دستگیری بیش از 20 مجرم در کشور که ادعا می کردند قبل از 1400 با تبلیغات دروغ و گمراه کننده سوالات آزمون ورودی ملی را فروخته اند ، خبر دادند و فاش کردند: اقدام قضایی علیه سایر مجرمان. کارها نیز در این منطقه در جریان است.

رئیس پلیس فتا ناجا افزود: در تحقیقات فنی و تحقیقات از مجرمان دستگیر شده مشخص شد که تعدادی از داوطلبان آزمون های کنکور مبالغ زیادی را به نام وثیقه به این کلاهبرداری ها پرداخت کرده اند که حساب های مالی آنها را به روی مجرمان بسته و Took مراحل آخر برای پس گرفتن پول. “

وی توضیح داد: به دلیل هشدارهای پلیس و سایر مقامات سازمان سنجش ، متأسفانه بازهم شاهد کلاهبرداری های زیادی بودیم ، اما با تجزیه و تحلیل بیش از 1400 پرونده در گذشته ، شکایات قضایی منطقه نسبتاً خوب کوچک شده است. “

این مقام مسئول با بیان اینکه تمام سوالات آزمون کنکور تا ساعت و دقیقه آخر آزمون قطع و آنلاین و موم شده است ، خاطرنشان کرد: شهروندان برای سو user استفاده در آینده نباید شناسه کاربری خود را به م institutionsسسات آموزشی غیررسمی بدهند. .

رئیس پلیس فتا به عموم مردم دستور داد: در صورت بروز هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی ، آنها باید بلافاصله موضوع را به وب سایت www.cyberpolice.ir گزارش دهند.