همه می‌خواهند شکست بسکتبال آمریکا را ببینند!

کوین دورانت ، بهترین بازیکن تیم ملی بسکتبال ایالات متحده ، که به دنبال شرایط یانکی ها برای حضور در المپیک است ، گفت: “کاملاً همه تیم ها می خواهند ما را شکست دهند و همه می خواهند بسکتبال را از دست بدهند.” تشویق تیم ها در هر بازی فشار بیشتری نسبت به بازی های قبلی به ما وارد می کند.

دارنده دو مدال طلای المپیک گفت: “من می دانم که شکست دادن ایالات متحده به تیم ها کمک می کند تا با اطمینان زیادی راهی المپیک شوند ، اما ما می دانیم که چگونه خود را برای بازی ها آماده کنیم.” ما هم اکنون چشم به راه چالش بزرگ هستیم.

این ستاره بسکتبال آمریکایی همچنین در مورد انتظارات از یانکی ها گفت: بسیاری معتقدند وقتی تیم ایالات متحده وارد مسابقات شود باید همه تیم ها را بیرون بکشد. این انتظار از طرفداران و بینندگان واقعاً نقطه حمایت ما است.

وی با اشاره به نیجریه و استرالیا در بازی های دوستانه قبل از بازی های المپیک 2020 توکیو گفت: “امیدوارم این دو شکست آخرین باخت ما باشد. من سعی می کنم در المپیک قدرتمند باشم.”

تیم بسکتبال آمریکا در المپیک با تیم های ملی ایران ، فرانسه و جمهوری چک هم گروه است و کسب عنوان قهرمانی یکی از شانس های اصلی است.

خروج از نسخه موبایل