واریز سود سهام عدالت طی امشب و فردا

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار که اعلام کرد پرداخت سود سهام دادگاه عصر امروز آغاز شده است: “ما انتظار داریم که بتوانیم حدود 40٪ از حسابهای معتبر ثبت شده در سازمان بورس ، شرکت سپرده گذاری مرکزی و خصوصی سازی را ارائه دهیم. امشب و فردا. “سود را بریزید.

به گزارش تیتر نیوز ، با اشاره به پرداخت 50 درصد سود سهام عدالت در سال 1398 در اسفند ماه سال گذشته ، گفت: پرداخت سود سهام به شرکت پس از انجام جلسه شرکت تعیین شده است که سود سهام را تا 8 ماه پرداخت کند. پس از جلسه کلیسا ، آنها موظف به پرداخت سود به موجر هستند. به منظور انجام این کار به صورت متمرکز ، سازمان بورس تصمیم گرفته است که سود سهامداران مستقیم سهام عدالت و همچنین سود سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت در شرکت سپرده گذاری مرکزی ایجاد شود و سهام عدالت پرداخت شود به صورت هماهنگ حساب کنید.

وی ادامه داد: “طبق برنامه تقسیم سود این شرکت ها ، 50٪ از درآمد جمع شده قبل از سال در مارس پرداخت شد و تصمیم گرفته شد که 50٪ باقیمانده در اسرع وقت داده شود.” “متاسفانه ، برخی از شرکت های سرمایه گذاری که در آن زمان باید سود سهام پرداخت می کردند ، در پرداخت سود سهام تأخیر داشتند ، بنابراین برنامه پرداخت سود به تعویق افتاد.

دهقان با بیان اینکه سود امشب دوم از امشب تعلق می گیرد ، افزود: ما می خواستیم 50 درصد باقیمانده سود را پرداخت کنیم ، اما دو چیز مانع از سقوط سود به کمتر از 50 درصد شد. یکی اینکه این دو شرکت سرمایه افزایش سرمایه دارند و این افزایش سرمایه می تواند به سود صاحبان زمین انجام شود. البته به نفع صاحبان خانه است که در رشد سرمایه شرکت کنند و از مزایای کمک های جدید بهره مند شوند و ارزش بیشتری برای آنها ایجاد کنند. بنابراین تصمیم گرفتیم از مزایای این دو شرکت استفاده نکنیم تا افراد محلی در جمع آوری سرمایه شرکت کنند.

وی ادامه داد: فراموش نکنید که این دو شرکت سود پرداخت نکردند. شرکت مخابرات ایران یکی از دو شرکتی بود که حتی پس از انقضای مدت 8 ماه سهمی از سود را پرداخت نکرد. شرکت دوم Mapna است که تاکنون فقط یک سوم سود خود را پرداخت کرده اما هنوز یک سوم آن را پرداخت نکرده است.

رئیس بورس اوراق بهادار ادامه داد: به دنبال وعده های این شرکت ها و برخی از شرکت ها سود دیرکرد پرداخت کردند که البته طبق قوانین انجمن بورس اوراق بهادار اخذ می شود و در نتیجه سود سهام تعویق خواهد افتاد توسط مقامات قضایی. ما سرانجام تصمیم گرفتیم که مسئول انصافی که تاکنون در سود جمع شده است ، یعنی حدود 40٪ سود ، بپردازیم اما از این دو شرکت هیچ سود حاصل نمی شود.

مقیاس چیست؟

دهقان اظهار داشت که این 40٪ برای کسانی که دارای یک میلیون تومان املاک هستند یا یک میلیون تومان 144،000 تومان کمتر و برای کسانی که ارزش سهم دارند بیش از 76،000 تومان خواهد بود. 530،000 تومان. هو بقیه طلبکاران نیز همین مزایا را دریافت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که بخشی از سهام خود را قبل از تقسیم سود قبلی و همچنین قسمت باقیمانده فروخته اند ، سود سهام دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل