۲زایمان موفق در آمبولانس در طول یک شب در لیردف شهرستان جاسک – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین قاسمی در گفتگو با خبرنگار آنلاین ، اظهار داشت: ساعت 3:12 بامداد 27 مرداد به درخواست پزشک کلینیک لرداف ، آمبولانسی برای انتقال یک زن باردار پرخطر 115 به اورژانس لادداف فراخوانده شد. جاده ایستگاه آمبولانس بود. به سایت تحویل ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: مادر باردار 36 ساله اهل لردفی یک زوج باردار بود و در سی و سومین هفته بارداری خود بود. ایستگاه اورژانس 115 لوردف.

به گفته وی ، در طول مسیر ، با پیشرفت روند زایمان ، گاوی با کمک ماماها و تکنسین های زایمان ، محمد نیا مدلی و موسی شریفی نیا در سلامت کامل متولد شد.

قاسمی افزود: جنسیت این دو کودک زن است و پس از دریافت اقدامات اولیه و حمایتی مانند ساکشن ، اکسیژن درمانی با مادر ، به بیمارستان خاتم الانبیاء جاسک و نفر دوم به زایمان منتقل می شود. بیمارستان. “با تشکر از تلاش کارکنان بیمارستان زایمان. و سلامتی کامل متولد شد.

رئیس اورژانس و مدیریت حوادث در بیمارستان علوم پزشکی دانشگاه هرمزگان گفت: در ساعت 20:33 بعد از ظهر ، از یک مادر باردار دیگر خواسته شد که از یک درمانگاه در روستای پیهیک ، در 15 کیلومتری لایراف منتقل شود.

او گفت که پس از رسیدن تیم اعزامی به اورژانس ، مادرش به همراه مامای کلینیک به بیمارستان منتقل می شوند. و سلامتی کامل وارد این دنیا می شود و مادر و کودک به بیمارستان خاتم الانبیاء در جاسک منتقل می شوند. ادامه درمان آنها در شرایط عمومی مناسب.

خروج از نسخه موبایل