بررسی قیمت بلیت هواپیما در کمیته تخصصی/ تعیین تکلیف تا هفته آینده

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین قیمت بلیط هواپیما تا هفته گذشته خبر داد و گفت: توسعه.

سیاوش امیر مکری در گفت وگو با تیتر نیوز ، در پاسخ به سوالی در مورد آخرین وضعیت بررسی قیمت بلیط هواپیما و اینکه چرا این مسئله در «آخرین جلسه شورای عالی هوانوردی حل نشد» ، راه اندازی شد و کمیته در حال حاضر هزینه و هزینه حمل و نقل هوایی را بررسی می کند.

وی افزود: در همان جلسه اعلام کردیم که قیمتی که از حد قانونی فراتر نرفته و مورد تأیید قرار نگرفته است ، نپذیرفتیم و بر اساس آن کمیته کارشناسی برای رسیدگی به آن تشکیل شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به س questionال دیگری در مورد تعهدات خطوط هوایی که از یک ماه و نیم قبل افزایش قیمت را اعمال کرده اند و مردم چطور؟ وی ادامه داد: تا زمان تصویب قیمت در شورای عالی هوانوردی ، قیمت بلیط هواپیما باید با قیمت مصوب قبلی مطابقت داشته باشد و تجهیزات نظارتی می توانند با تخلفات برخورد کنند.

امیر مکری تصریح کرد: من در طول روزها و هفته هایی که مسئولیت سازمان هواپیمایی کشوری را بر عهده داشتم این موضوع را پیگیری می کردم و با توجه به روند بررسی هزینه ها و بررسی های مورد نیاز شرکت های هواپیمایی به نظر می رسد یک هفته بیشتر برای کاهش قیمت. هواپیما باید مشخص شود ، اما در وهله اول ، تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی ، که اساس محاسبات آن در تعیین قیمت بلیط هواپیما است ، باید مورد بررسی قرار گیرد و صحت آن مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد: البته قیمت بلیط هواپیما را در اسرع وقت بررسی می کنیم ، زیرا مردم باید سریع تعهدات خود را روشن کنند.

به گزارش تیتر نیوز ، اگرچه قیمت بلیط هواپیما در یک ماه و نیم گذشته افزایش یافته و انتظار می رفت به زودی مشخص شود ، اما چند هفته پیش ، جلسه ای در چند روز و سرانجام به دستور محمد اسلامی برگزار شد – وزیر راه و شهرسازی – یک کمیته تخصصی برای تعیین قیمت ساعتی – صندلی های پرواز تشکیل شد و بر اساس نتایج این کمیته ، در مورد قیمت بلیط هواپیما تصمیم گیری شد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل