اقتصادی

تولید سیستم‌های تصفیه پساب صنعتی و شیرابه‌های زباله شهری

یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ، در تولید سیستم های تصفیه فاضلاب صنعتی و شیرابه زباله در حالت بیوفیلتر در ایران موفق بوده است.

به گزارش تیتر نیوزنرگس موبلی ، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان ، در مورد سیستم “بیوفیلتر” برای فاضلاب های صنعتی و دفع پسماند در شهر گفت: “متداول ترین روش تصفیه استفاده از فرایندهای طبیعی است. -بدن و مواد شیمیایی. و درمان هوا ، آب و فاضلاب در صنعت به شیوه ای کارآمدتر و سازگار با محیط زیست تأمین می شود.

وی در مورد سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی و دفع فاضلاب شیرابه گفت: این سیستم بر اساس تجزیه و تحلیل فاضلاب و حجم روزانه آن طراحی و ساخته شده است تا بتوان از آن برای تصفیه انواع آب استفاده کرد. و انواع آب آب کثیف. ” از آلودگی محیط زیست اجتناب می شود و از طرف دیگر می توان از آب تصفیه شده نیز استفاده کرد و از مزایای این سیستم بازگشت فاضلاب ، اشغال فضای بسیار کم ، تحرک ، عملکرد به سادگی و آسان و در شرایط مطلوب است. قیمت مناسب

مابلی ادامه داد: در بین انواع سیستم های تصفیه بیوفیلتر توسعه یافته توسط این شرکت ، می توان از سیستم های تصفیه پساب برای صنعت آبکاری ، آب آلوده به نیترات و نیتریت ، آب سفید ، مایع آمنیوتیک آب در مزارع پرورش ماهی ، آلاینده ها در کشتارگاه ها ، دام استفاده کرد. ، صنعت چرم ، پتروشیمی. »او به تولید الکل و کارواش اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان درباره حمایت صندوق نوآوری از تولید فاضلاب صنعتی و سیستم های تصفیه شیرابه های زباله از طریق روش “بیوفیلتر” گفت: مشتریان ما از لیزینگ صندوق نوآوری و خرید محصولات استفاده می کنند.

وی در مورد روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد که نمونه خارجی این محصول در ایران وجود ندارد و همچنین در مورد صادرات این محصول گفت: به نظر می رسد کشور کنیا و مالزی در زمینه صادرات با ما مذاکره کرده اند. به

انتهای پیام