دوران پشت میز نشینی به سر آمده

سخنگوی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دوره رکود و تصمیمات مربوط به اقتصاد مردم به پایان رسیده است ، گفت: وزیر صنعت ، معدن و تجارت در دولت جدید باید کارآمد و مردمی باشد و با مشکلات کشور آشنا باشد. مناطق صنعتی و تجاری. بازار در جلسه مرکز تنظیم بازار در کشور فعال خواهد بود.

به گزارش تیتر نیوز ، به نقل از اتاق بازرگانی ایران ، مجتبی صفایی گفت: بخش خصوصی بزرگترین اقتصاد کشور است و متأسفانه اخیراً مورد توجه قرار نگرفته است و بخشهای اقتصادی و صنعتی کشور نیاز به مهارت و کار دارند. وزیر: دوران رکود و تصمیم گیری در اقتصاد مردم به پایان رسیده است و اگر می خواهیم شاهد رونق و رشد اقتصادی باشیم باید وارد عمل شویم و نگاه دقیق تری داشته باشیم. بخش خصوصی بیشتر در کشور و ارتقاء تولید داخلی.

وی افزود: “در چند سال گذشته ، بخش خصوصی از دست برخی از مقامات عصبانی بوده و به نگرانی ها و خواسته های آنها گوش نداده است و امید می رود وزیر منتخبی وجود داشته باشد. ماهر و مردمی و در این مورد با مردم صحبت می کند. مسائل و مسائل اقتصادی. “

صفایی با بیان اینکه در دوره قبل ، وزرای منتخب جلسه ای با هیات مدیره اتحادیه اتحادیه های کارگری ایران نداشتند ، گفت: افرادی که نگران سیستم و مردم هستند باید کار کنند و هوای مردم را داشته باشند. نتایج 80 میلیون شهروند تحت تأثیر تصمیم او قرار می گیرند ، بنابراین ما روی میز نمی نشینیم و جهادی در میدان نیستیم و مشکل اتحادیه های صنعتی و تجار را نمی دانیم و نادیده گرفتن بسیاری از عوامل منجر به نتایج خوب.

وی افزود: طی یک سال و نیم گذشته ، بانک های اتحادیه ای کشور به دلیل خسارات جاری ناشی از بسته شدن کرونا و وضعیت به وجود آمده تغییر کار داده یا کاملاً ورشکسته شده اند و اصناف پرچم های مورد انتظار را دریافت نکرده اند. دولت “.

صفایی تصریح کرد: وزیر منتخب صنعت و اقتصاد باید روی زمین باشد ، لازم است وزیری در محل حضور داشته باشد تا تصمیمات لازم برای بهبود وضعیت را اتخاذ کند؛ و به نحوی که در جلسات مرکز تنظیم بازار ملی شرکت فعال داشته باشد ، در غیر این صورت چگونه می توانند شاهزاده ای داشته باشند که روی قیمت مناسب کالا و تصمیمات خوب در مسیر نهادها و دیگر مشکلات عمده اقتصادی کشور کار کند؟ !

به گفته وی ، گروه صنفی ملی و شورای تجارت ایران برای رئیس جمهور و همه اعضای کابینه سیزدهم دولت و نزدیک به وی آرزوی موفقیت می کنند. اینها اتحادیه ها هستند و امیدواریم این عزیزان حتی نگران بخش خصوصی

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل