دولت سیزدهم بستری مناسب در زمینه پیشرفت و خدمت بیشتر فراهم آورد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه زنجان با تبریک تشکیل کابینه 13 نفره ، بر همکاری همه اعضای جامعه برای موفقیت دولت جدید تاکید کرد و گفت: به موقع کابینه و ما امیدواریم که آنها در این راه موفق نخواهند شد و چالش ها و مشکلات را در دستیابی به اهداف و برنامه های خود حل خواهند کرد.

وی با اشاره به رای اعتماد به کابینه آقای ریس افزود: از نمایندگان به خاطر آن تشکر می کنم. “

خاتمی با بیان اینکه کابینه سیزدهم با اکثریت قابل توجهی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد ، افزود: برای کمک به دولت.

امام جمعه زنجان ، اگرچه کابینه سیزدهم یک کابینه جوان و انقلابی است ، اما گفت: “کابینه دولت از جوانان و انقلابیون تشکیل شده است و امیدواریم تغییر دولت آغاز شود.

خاتمی تاکید کرد: برای حل مشکلات کشور اقدام فوری لازم است و تغییر ، تحول ، مبارزه با فساد و کار انقلابی از جمله شعارهای آیت الله ریسی است که در مراسم تحلیف و مجلس شورای اسلامی بر آن تأکید کرد.

وی با بیان اینکه کشور در حال حاضر در وضعیت خاصی قرار دارد ، با اشاره به تلاش همه اعضای کابینه برای توسعه و پیشرفت کشور و جبران ضعف های گذشته ، افزود: دست و صدا باشید. اختلاف نظر کارشناسان نباید در جامعه ارائه شود.

رئیس نماز جمعه زنجان همچنین با اشاره به اینکه دولت سیزدهم باید در انتخاب مدیران موقت و مدیران استانی به پیشرفت خود ادامه دهد ، گفت: دولت باید به فعالیت های خود که نیاز به پاسخگویی ، انتقاد و گشاده رویی دارد ادامه دهد.مسئولین ویژگی هایی دارند.

خاتمی با بیان اینکه ماه محرم کاروان اسرای کربلا است که به سمت عصر حرکت می کند ، افزود: در دهه اول محرم ، مردم استان زنجان هوشیاری بالایی از خود نشان دادند و برای عزاداری اباعبدالله عزاداری کردند.

امام جمعه زنجان با اشاره به سالروز تخریب حرم امام عسکری (ع) افزود: این جنایت بزرگی بود که عراق و حاکمان آن و ملت بزرگ ایران با تلاش و عظمت زیادی عمل کردند.

در هشتم شهریور به عنوان سالروز شهادت شهید رجایی و با اشاره به هنر منافقین ، خاتمی گفت: شهید رجایی با وجود اینکاها روزها رئیس جمهور بود ، اما نام او برای بسیاری در جامعه باقی مانده است. سال ها

وی با اشاره به روز جهانی مبارزه با تروریسم گفت: “رژیم مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان است و شخصیت های بزرگی در 43 سال گذشته به شهادت رسیده اند.”

خاتمی بابیان اینکه آمریکا یک دولت تروریستی و حامی تروریست ها است افزود.

خروج از نسخه موبایل