رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک: بی صبرانه در انتظار رقابت ۴۴۰۰ پارالمپین برتر دنیا هستم

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک پس از بازی ها گفت: “ما منتظر 4400 بازی پارالمپیک جهان هستیم.”

در پایان المپیک ، اندرو پارسونز ، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک ، علاقه خود را به بازی های پارالمپیک ابراز کرد: این کار را می توان در امنیت کامل انجام داد ، که در نهایت بسیار دلگرم کننده است.

وی افزود: در این بازی ها نشان داده شد که پروتکل های مقابله با ویروس کرونا ، که بخش مهمی از راهنمای بازی بود ، در این رویداد به خوبی مورد استفاده قرار گرفت و نتیجه مثبتی داشت. اکنون ، با توجه به رفتار ایمن المپیک ، باید به خود افتخار کنیم و باید شرایط فعلی ژاپن و توکیو را در نظر بگیریم. بنابراین ، ما از همه کسانی که در بازی های پارالمپیک شرکت می کنند می خواهیم که از تمام پروتکل ها پیروی کنند تا بتوانیم بازی های ایمنی را برای خود و مردم ژاپن انجام دهیم.

از اول ژوئیه تا 8 آگوست ، پایان بازی های المپیک ، نزدیک به 43000 آزمایش کرونا انجام شد که از این تعداد 37 ورزشکار مثبت بودند. در همان دوره ، 680،000 آزمایش غربالگری انجام شد که نتایج مثبت آن برای 163 نفر دیگر مثبت بود.

اندرو پارسونز در مورد بازی های پارالمپیک گفت: “حالا که به بازی های پارالمپیک نزدیک می شوید ، روحیه من هر دقیقه بالا می رود و من مشتاقانه منتظر رقابت با 4400 بازی پارالمپیک جهان هستم.” من معتقدم این بازی ها ظرفیت تغییر در ژاپن و سراسر جهان ، به ویژه 1.2 میلیارد معلول را تغییر خواهد داد.

او گفت: “از زمانی که توکیو میزبان بازی ها در سال 2013 بود ، ما به طور خستگی ناپذیری کار می کردیم تا بازی را کاتالیزوری برای تغییر و میراثی بهتر کنیم.” برنامه “من می توانم” نمونه ای از تلاش در این زمینه بود. امیدوارم این بازیها تأثیر مثبتی بر کودکان ژاپنی بگذارد و در سالهای آینده به جامعه ای فراگیر منجر شود.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل