سقوط قیمت بلیت هواپیما با کاهش تقاضای مردم

مدیرکل دفتر کنترل فرودگاه ، شرکت های دولتی و سازمان فرودگاه های ملی گفت: پس از کاهش 70 درصدی پروازها و تقاضای عمومی برای سفرهای هوایی در هفته گذشته ، قیمت بلیط هواپیما به پایین ترین سطح خود رسید.

حسن خوشخو در گفت وگو با تیتر نیوز ، اظهار کرد: در پی محدودیت ورود مسافران از سوی مرکز ملی مبارزه با فساد کرونا ، پروازهای داخلی در هفته گذشته 70 درصد کاهش یافته است و با وجود این کاهش ، تقاضای مردم برای سفرهای هوایی کاهش یافته است. ” حتی هواپیماهای این پروازهای محدود نیز پر نیستند.

وی افزود: وضعیت پروازهای داخلی در روزها و هفته های گذشته نشان داد که تقاضا تا حد قابل توجهی کاهش یافته است و این کاهش تقاضا نشان می دهد که آنها خودشان از امضا پیروی می کنند و آنها نگران وضعیت مورد علاقه مسافرت نیستند. . “

مدیرکل دفتر کنترل فرودگاه ها ، شرکت های دولتی و سازمان فرودگاه های ملی ادامه داد: این موضوع باعث شده قیمت بلیط هواپیما به شدت کاهش یابد. به عنوان مثال ، حداکثر قیمت بلیط تهران-مشهد به 350 هزار تومان کاهش یافت و این کاهش تقاضا در شرایطی رخ داد که پروازهای مسافری به تهران-مشهد تا 70 درصد کاهش یافت. کلیه مسیرهای داخلی تا 70 درصد از نظم ملی. مرکز کرونا

خوشخو با اشاره به کاهش 70 پرواز مشهد در هفته گذشته همزمان با ایام تاسوعا و عاشورا اظهار داشت: شرایط هیچ توجیه اقتصادی برای آنها وجود ندارد.

وی گفت: “هفته گذشته هیچ شکایتی در مورد نقض خطوط هوایی دریافت نکردیم.” برای گسترش این موضوع ، کاربرد آن را بررسی می کنیم. البته ، تا کنون ، فرایندهای همکاری در راستای وزارت بهداشت و درمان ، همه شیوه های بهداشتی را پذیرفته است ، و ما از همه می خواهیم که همچنان در پیگیری آنها جدی باشند تا شاهد ویروس کرونا در کشور باشیم.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل