عمومی

منع تردد بین استانی تا پایان هفته در ایلام ادامه دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ابوالفضل کهزادی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: با وجود پایان تعطیلات شش روزه ، ممنوعیت تردد در استان تا پایان هفته ادامه دارد و خودروهای غیر اصلی همچنان در استان و خودروهای اصلی مجاز هستند. ولایت را ترک کنند.

وی با اشاره به کاهش چشمگیر ترافیک درهای ورودی و خروجی استان تصریح کرد: مردم در لغو سفرهای غیر ضروری در این مرحله از پروژه همکاری بسیار زیادی با پلیس داشته اند.

فرمانده پلیس راهور ادامه داد: با توجه به حساسیت شرایط موجود و اصرار ستاد پیشخوان باکرونا ، در این مرحله از پروژه ، علاوه بر اعمال یک میلیون جریمه برای رانندگان متخلف ، رانندگان متخلف سعی در بازگشت داشته اند. به شهرها و شهرکها. “

وی تأکید کرد که همه مجوزهای صادر شده توسط استانها بر اساس تردد استان نیز لغو می شود و شهروندان نمی توانند از 15 آگوست تا 26 سپتامبر در انتظار مجوزها ، که پایان پروژه است ، به عنوان سفر خود سفر کنند. اجتناب خواهد شد

کهزادی افزود: البته با تأیید اداره ملی تاجگذاری ، افراد وظایف لازم را بر عهده دارند و این وظایف در مواردی از سوی وزارت کشور به استانداران گزارش می شود.

وی گفت: ممنوعیت تردد فقط برای استانها است و تردد بین شهرهای یک استان را محدود نمی کند و همچنین تردد در کشتی های باری و مسافری را محدود نمی کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خاطرنشان کرد: مقرراتی که تردد شبانه را از ساعت 10 شب تا 3 بامداد ممنوع می کند در جاده های داخلی همه شهرهای استان در دستور کار است.