اقتصادی

کارهای زیادی برای انجام‌دادن در خوزستان باقی مانده است/اشتغال از برنامه‌های اصلی و جدی دولت است

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور جمعه شب قبل از خروج از اهواز در منطقه منبع آب اهواز بود و در مصاحبه ای که با مردم منطقه نداشت ، از مشکلات آنها مطلع شد.

به گزارش تیتر نیوز ، آیت الله رئیسی در سخنرانی خود به اطرافیان “منبع” گفت که سفر به خوزستان در اولین روز دولت برای خدمتگزاران و رفقای من موفقیت آمیز بود. او برای من در دولت کار می کند ، او گفت: خوزستان هم از نظر نیروی انسانی و ثروت مادی و هم از نظر ثروت معنوی ، با حمایت بیش از 23 هزار شهید و بیش از شهدای 30 هزار نفری که برای حفظ انقلاب اسلامی فداکاری کردند ، استانی غنی و ارزشمند است.

رئیس جمهور افزود: از زمان تأسیس جمهوری اسلامی ، کارهای زیادی در این منطقه به دلیل انقلاب انجام شده است ، اما با توجه به وضعیت مردم ، به نظر می رسد کارهای زیادی بعد از آن انجام شود. “

آیت الله رئیس با قدردانی از گروه های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، بسیج و گروه های جهادی که صادقانه برای مردم و خانواده های منطقه تلاش می کنند ، گفت: تلاش برای حل مشکلات مردم و پیگیری پرونده وی اقدامی ستودنی و تلاش جهادی است. عزیزان و دارو.

رئیس جمهور با بیان اینکه وظیفه ما خدمت به مردم است ، خواستار مشارکت نیروهای جهادی در ساخت مناطق مختلف کشور شد که بسیار م effectiveثر است و توضیح داد: در گزارش ارائه شده توسط آقای حاجتی اشاره شد که مشکلات زیادی با این منطقه حل شده و فضایی آرام برای زندگی بشر ارائه شده است ، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

آیت الله رئیسی تاکید کرد: من از استاندار می خواهم که یک جلسه زودهنگام با حضور همه نهادها و نهادها تشکیل دهد تا برنامه ها و برنامه های موجود را برای بیرون آوردن منطقه از مشکلات ، به آنجا بررسی و ارسال کند. برای تأیید نهایی انشاءالله با آگاهی نمایندگان مقام معظم رهبری از مشکلات و مسائل مردم ، و آنها نیز به عنوان نیروی جهادی بسیجی ما در همه جبهه ها حضور دارند ، می توان اقدامی پایدار انجام داد. زمان معین

رئیس جمهور گفت: بزرگترین مشکل خوزستان ، مانند بسیاری از مناطق دیگر ، مشکل بیکاری برای رسیدگی به وضعیت بیشتر خانواده ها نسبت به گذشته بود.

انتهای پیام