عمومی

۱۵۰۸ سارق در خراسان شمالی دستگیر شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، سعید مطهرزاده بعد از ظهر دوشنبه در یک کنفرانس خبری آنلاین گفت: “از ابتدای سال ، جنایتکاران توسط پلیس استان دستگیر و به دادگاه معرفی شدند.”

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه تعداد کل بازداشت شدگان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است ، گفت: در میان دستگیرشدگان متهمان مرد و 1 متهم زن هستند.

وی همچنین به موضوع سرقت اشاره کرد و افزود: در این مدت سرقت هایی در استان رخ داده است که در این راستا با تلاش ماموران انتظامی و پلیس آگاهی استان 50 سارق دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. . “معرفی شد. بود.

سردار مطهری زاده ادامه داد: در همین مدت 35 مورد جرایم مختلف در استان به ثبت رسید که نسبت به سال گذشته 5 درصد کاهش داشته است.

یک مقام ارشد پلیس خراسان شمالی گفت که در چهار ماهه نخست سال جاری ، 6 تماس با مرکز فوریت های پلیسی انجام شده است.

وی همچنین به مناطق شهری و فرعی حادثه در استان اشاره کرد و افزود: در این مدت 18 مورد فوتی در منطقه شهری و 67 مورد مرگبار در ناحیه فرعی رخ داده است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: متأسفانه در نتیجه حوادث در داخل شهر و افراد در خارج از شهر افراد جان خود را از دست دادند. در این مدت 16 نفر در حوادث داخل و خارج شهر کشته شدند. عمل جراحي و 2370 مورد تحت تأثیر قرار گرفتند.

رئیس پلیس خراسان شمالی در پایان گفت: با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر پلیس ، 7 کیلو و 31 گرم انواع مواد مخدر کشف و قاچاقچیان و معتادان متجاهر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. “