آغاز عملیات بازگشت هوایی زائران اربعین از ۵ آنلاین

به گزارش بنیاد اطلاع رسانی تیتر نیوز ،
سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) اعلام کرده است که بازگشت زائران اربین حسینی از دوشنبه (اکتبر) آغاز می شود و بر این اساس ، از مسافران پروازهای Erbin خواسته می شود بلیط هوایی معتبر خود را تحویل دهند. از دفاتر خدمات مسافرتی خرید کنید.
سازمان هواپیمایی کشوری روابط عمومی اضافه کرد: عملیات تخلیه حجاج اربین که از 19 سپتامبر آغاز شده بود ، در 5 اکتبر به پایان می رسد.

بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری بازرسی های میدانی از فروش بلیط توسط دفاتر خدمات مسافرتی هوایی را انجام می دهند و هرگونه تخلف تعلیقی را بررسی می کنند و در صورت تکرار ، مجوز دفاتر متخلف ، مانند بازرسی ها ، لغو می شود. دلیل قیمت بالا توسط کمیته نظارتی سازمان هواپیمایی کشوری به مدت سه ماه تأیید شد.

بر این اساس ، از مسافران Airbnb درخواست می شود که بلیط خود را از دفاتر معتبر خدمات مسافرتی هوایی خریداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در فروش بلیط پروازهای Erbin ، می توانند به سامانه حقوق مسافران مراجعه کنند. به www.CAO.ir مراجعه کنید یا با 44661799 تماس بگیرید. ، 44661866 و 44665568 که 24 ساعته آماده دریافت شکایات مسافران هستند.

سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) اعلام کرد که از آغاز عملیات زیارت ، تیمی از بازرسان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) در فرودگاههای شلوغ از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) مستقر شده اند تا نظارت داشته باشند. پروازهای آربین مراقب باشید.

خروج از نسخه موبایل