محصولات نوآور ایران‌ساخت شناسایی می‌شوند

“ششمین روز ملی نوآوری محصولات باکیفیت ایرانی” با حمایت مرکز توسعه مطالعات فرهنگی بر اساس دانش معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور پشتیبانی شد.

به گزارش تیتر نیوز ، این جشنواره ملی در ششمین دوره خود ، توسعه اقتصاد دانش بنیان و تقویت جو نوآوری کشور را هدف گرفته است.

جشنواره نوآوری ایران با هدف شناسایی ، انتخاب ، بررسی و کسب بالاترین نوآوری های شرکت های ایرانی انجام می شود. این رویداد در چهار بخش درباره نوآوری محصول ، نوآوری خدمات ، نوآوری فرایند و نوآوری در کسب و کار ، فضایی را برای اطلاع رسانی و قدردانی از تلاش های صنعت و شرکت ها ، و شناسایی نقاط قوت و پیشرفت ها ، برای ایجاد و ایجاد یک فرآیند بالغ فراهم می کند. آن را ذخیره کنید.

در حال حاضر زمینه توصیف شرکت ها توسط دبیرخانه جشنواره آغاز شده است و علاقمندان به حضور در جشنواره می توانند با مراجعه به وب سایت http://productinnovation.ir/ فرم اظهارنامه شخصی خود را پر کنند.

ارزیابی تجدید این جشنواره بر اساس سه مرحله اصلی تکمیل اظهارنامه نامه شرکت متقاضی ، حضور و بررسی توسط داور حرفه ای دبیرخانه جشنواره و تأیید نهایی نتایج توسط کمیته علمی انجام می شود. شاخص های کلیدی در ارزیابی نوآوری یک شرکت بر اساس منطقی گام به گام متمرکز بر طراحی جدید است که با ارائه مستندات و شواهد معتبر مورد آزمایش قرار می گیرد.

مکان خاص و تأثیر نوآوری های منتخب ، تمرکز بر نوآوری مشتریان و تمرکز بر فضای جدید نوآوری از ویژگیهای اصلی جشنواره است. این رویداد در فوریه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گفته معاون علمی ، شرکت های ایرانی با پروژه های جدید باید وب سایت رسمی جشنواره را برای اطلاع از روند حضور جشنواره بررسی کنند.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل