عمومی

در این ساعات به هیچ وجه میوه نخورید!

میوه ها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند ، اما خوردن آنها در طول روز توصیه نمی شود.

به گزارش تیتر نیوز ، باشگاه خبرنگاران جوان او نوشت: “میوه ها بزرگترین منبع ویتامین ها و مواد معدنی هستند.” دو وعده میوه تازه در روز می تواند به سلامت و تناسب اندام شما کمک کند. مصرف میوه ها همچنین می تواند به کاهش وزن کمک کرده و به اندام های بدن کمک کند تا عملکرد خود را به طور مثر انجام دهند و خطر بیماری های مزمن را کاهش دهند. اما از آنجایی که زمان مناسب برای خوردن غذا است ، میوه ها باید در فواصل منظم مصرف شوند تا بیشترین مواد مغذی از آنها دریافت شود. بنابراین ، توصیه می شود میوه را قبل از طلوع خورشید بخورید تا حداکثر سود را از آن ببرید.

چرا باید قبل از طلوع آفتاب میوه خورد؟

لوک کوتینیو ، مربی زندگی و سلامتی اخیراً در صفحه اینستاگرام خود با انتشار پستی سعی کرد به دنبال کنندگان خود بگوید چرا باید قبل از طلوع آفتاب میوه خورد. بر اساس طب آیورودا ، سیستم پزشکی باستانی هند ، خوردن میوه در عصر می تواند الگوی خواب را مختل کرده و هضم غذا را مختل کند.

همانطور که همه می دانیم ، اکثر میوه ها کربوهیدرات های ساده هستند. این بدان معناست که آنها می توانند نابود شوند. این یک منبع عالی برای انرژی فوری است زیرا سطح قند خون را نیز افزایش می دهد. نزدیک نگه داشتن آنها هنگام خواب ممکن است به دلیل فشار خون بالا خواب شما را مختل کند. علاوه بر این ، متابولیسم ما بعد از غروب آفتاب کند می شود و هضم کربوهیدرات ها برای دستگاه گوارش مشکل است. بنابراین ، بهتر است مصرف کربوهیدرات را محدود کنید.

زمان کافی برای خوردن میوه

به گفته لوک ، بهترین زمان برای خوردن میوه در صبح ، معده خالی است. وقتی حدود 10 ساعت بعد از روزه داری شب بیدار هستیم ، معده ما کاملاً خالی است. خوردن یک رژیم غذایی سالم در صبح به جذب موثرتر مواد مغذی کمک می کند و متابولیسم را تسریع می کند. به گفته این متخصص ، باید حداقل 3.5 تا 4 ساعت بعد از غذا و قبل از خوردن میوه منتظر بمانید. کربوهیدراتهای ساده بهتر است صبح ، قبل و بعد از ورزش. چربی ها ، پروتئین ها و کربوهیدرات های پیچیده کمتر بهتر است بعد از غروب خورشید مصرف شوند.

میوه ها باید به تنهایی خورده شوند

میوه ها همیشه باید به تنهایی خورده شوند و نباید با لبنیات یا سبزیجات مخلوط شوند. خوردن میوه ها با محصولات لبنی یا سبزیجات می تواند باعث ایجاد سموم در بدن شود. “وجود سموم در بدن می تواند باعث بیماری و سایر اختلالات شود.”

انتهای پیام