اقتصادی

لوازم خانگی قاچاق گران شد/در لوازم خانگی داخلی، افزایش قیمت نداریم

رئیس انجمن مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از افزایش قیمت لوازم خانگی غیرمجاز و همچنین افزایش لاستیک‌ها خبر داد و گفت: اختلاف با عرضه‌کنندگان تایر تمام شد. اگر هیچ کدام به اعدادی که قبلاً در محاسبات سازمان حامی محاسبه کرده اند نرسند، به عنوان تولید، فروش و تخلف تلقی می شوند.

به گزارش تیتر نیوز، عباس تابش در یک برنامه تلویزیونی درباره افزایش قیمت لوازم خانگی گفت: با لوازم خانگی هرگز قیمت را بالا نمی بریم و کالاها با قیمت محدود تحویل می شود اما قیمت کالاهای خانگی افزایش چشمگیری داشته است. .در مورد افزایش قیمت کالاهای خانگی به نتیجه ای نرسیدیم.

از خود شهروندان خواسته شده است در مبارزه با قاچاق کالا با سازمان های ذیربط همکاری کنند و در هنگام خرید کالا به بیمه کالا در سیستم بیمه کامل نگاه کنند و از صحت و نبود کالا اطمینان حاصل شود. قاچاق

در عرض چند روز، گزارش از افزایش قیمت ها در حال حاضر شرکتی آمده است، اما دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی روز گذشته گفته است که در دو ماه گذشته هیچ درخواستی برای افزایش قیمت به انجمن ارسال نشده است. بنابراین و بر اساس اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس در وزارت صمت که مدعی شده افزایش قیمت لوازم خانگی از سوی این وزارتخانه مجاز نبوده و غیرقانونی است. لوازم خانگی بی ربط بود.

وی همچنین درباره افزایش 30 تا 40 درصدی قیمت لاستیک با اشاره به دعوت انجمن حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر درخواست از نمایندگان انجمن های لاستیک برای اهدای اسناد افزایش قیمت از روز شنبه گفت: در صورت عدم وجود اسناد افزایش قیمت لاستیک از روز شنبه. قیمت ها شکسته شده اند و قیمت ها باید تغییر کنند. اتفاقا همه شرکت ها فقط 40 درصد افزایش قیمت دارند. اما تورم ممکن است یکسان نباشد.

رئیس انجمن دفاعی همچنین با اعلام اینکه «هنوز افزایش قیمت در بازار اعمال نشده است و از روز شنبه باید قیمت لاستیک ها با قیمت جدید عرضه شود»، افزود: بحث ما با لاستیک است. تامین کننده؛ چنانچه در محاسبات سازمان حامی به تعداد افزایش یافته نرسند، تولید، فروش و تخلف تلقی می شود.

انتهای پیام