عمومی

بازگشایی مدارس سبب افزایش کرونا نشده‌است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسنعلی اصغری در گفتگو با خبرنگار آنلاین، با اشاره به وضعیت کرونا در مدارس، اظهار داشت: قبل از بازگشایی مدارس، دانش آموزان معتاد به کرونا بودند، اما نمی توان گفت که با بازگشایی وضعیت کرونا رو به وخامت است. ” از مدارس.” گسترش قرار دادن.

مدیرکل اداره آموزش و پرورش و تربیت استاندار قزوین اذعان داشت: بر اساس آمار روزانه ای که از علوم پزشکی دریافت می کنیم، نمی توان گفت که با باز شدن مدارس، میزان کرونا افزایش یافته است، جز اینکه دانش آموزان اکنون در مدارس هستند و شرایط بیماری ما برای به دست آوردن آمار است. وضعیت تغییر کرده است و به نظر می رسد دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب هستند.

او اضافه کرد: در حال حاضر در حال حاضر مدارس به صورت خصوصی به مسافت، پروتکل های بهداشتی و تهویه می پردازند، اما در صورت بروز مشکل کرونا، قطعاً سلامت دانش آموزان را بررسی کرده و با توجه به شرایط موجود برنامه ریزی می کنیم.

این مسئول گفت: کمیته بهداشت مدارس نیز می تواند با توجه به شرایط مدرسه تصمیمات لازم را اتخاذ کند و در صورت نیاز کلاس یا مدرسه را تعطیل کند چرا که اولویت اصلی ما سلامت دانش آموزان است. همچنین نیاز به مسائلی است. مانند آموزش، برای ما نیز مهم است.” اما اولویت اصلی حفظ سلامت دانش آموزان است.