عمومی

توزیع ۸۲ میلیارد تومان اعتبار عمرانی بین ۳ شهرستان خراسان شمالی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمدعلی شجاعی این مطلب را بعدازظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرستان های خراسان شمالی در سالن اجتماعات استانداری بیان کرد.

استاندار خراسان شمالی 520 میلیارد تن وام در مناطق گرمی، جاجرم و شهرسازی، اقتصاد و تسهیلات پرداخت کرده است. من و آبله اعلام کرد و گفت قسمتی از شهر من و سملقان از اعتبار عمرانی 31 میلیارد و 800 میلیون تومان، شهر گرم 26 میلیارد و 500 میلیون تومان و شهر جاجرم 24 میلیارد تومان.

وی افزود: 3 میلیارد تومان اعتبار برای ارائه تسهیلات در حوزه اقتصادی به این سه شهرستان اختصاص می یابد.

شجاعی گفت: پیگیری استانداران و اجرای برنامه ها و برنامه ها ريزي استان در چهار ماه باقی مانده از سال هیچ بخش دیگری نداشت های ولایت ما را حل خواهد کرد.

نماینده ارشد دولت در خراسان شمالی پروژه هایی را که باید در اسرع وقت اجرایی شود از اولویت های اصلی دستگاه های مدیریت و برنامه ریزی عنوان کرد. ريزي بودجه به استان اختصاص می یابد.

وی توجه به ساماندهی گلزار شهدا را یکی از ارکان مهم سفرهای شهری عنوان کرد و افزود: بار دیگر باید مشکلات ساماندهی گلزار شهدا در شهرها و روستاهای این استان برطرف شود.

شجاعی همچنین نبود درمانگاه دو ساعته در شهرستان ها را معضل خواند و گفت: با کمک دانشکده علوم پزشکی استان به زودی از این مشکلات کاسته می شود.

استاندار خراسان شمالی در پایان یکی از مشکلات عمده مناطق زلزله زده استان را عدم مراجعه یا تکمیل پرونده مردم دانست. مناطق زلزله زده.