ماندگاری یاد شهدای مرصاد در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

با حضور فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، حجت الاسلام امین معظمی گودرزی مدیر عامل دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، هیئت مدیره و کارکنان و دانشجویان گروه خانه آموزش واحد کرمانشاه شهدای والامقام را احضار کرد مرصاد تحت عنوان.

رئیس بعثه رهبری دانشگاه آزاد استان کرمانشاه با قدردانی از مسئولین این رویداد در دانشگاه گفت: لازم است از بانیان این رویداد تشکر کنیم. تاکنون چندین یادمان شهدا در آنجا بوده است دانشگاه آزاد کرمانشاه از جمله یادمان و مزار پنج شهید گمنام، نامگذاری میدان شهید سردار سلیمانی و برپایی آرامگاه در میدان اصلی دانشگاه، نامگذاری دانشکده تربیت بدنی به نام شهید سهیلی، نامگذاری اتاق جلسات پیراپزشکی. . مدرسه ای به نام شهید فخری زاده و با نام ساختمان دانشکده علوم انسانی گروهی به نام شهید مدافع حرم سردار محمد حسین علیخانی تشکیل شد.

یادواره شهدای مرصاد در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

حجت‌الاسلام امین معظمی گودرزی افزود: امروز ساختمان‌های آموزشی واحد کرمانشاه به نام شهدای بزرگ مرصاد نامگذاری شده است و جایگیری این الگوها در دنیای دانشگاه قطعی است، اما مایه برکت و سرمشق برای جوانان این عزیزان است. شاهزادگان.”

وی ادامه داد: شایان ذکر است که بزرگ ترین فایده این مراسم یاد و خاطره جوانانی است که در دوران جنگ و انقلاب نبودند با دیدن این نقاشی ها و دانستن نام ها همیشه به یاد رشادت ها و فداکاری ها، شهادت و الگوی خود هستند. .” جوانان معرفی می شوند.

انتهای پیام/4103/4062/

خروج از نسخه موبایل