عمومی

کارهای بزرگ هنری برای نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، آیت الله غلامعلی صفایی استاندار بوشهر بعد از ظهر یکشنبه در ششمین جلسه شورای فرهنگی عمومی استان بوشهر گفت: انجام دهید. گام. “

وی با بیان اینکه در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، شورای فرهنگی عمومی استان بوشهر همه ساله مراسم آموزش و تقدیر از نویسندگانی که در مکتب شهادت و شهادت قلم زده اند، برگزار می کند.

امام جمعه بوشهر در کتاب گریه، زندگی و خاطرات شهید محمد میماریان با اشاره به خطبه مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: هنرمندان باید آثار فرهنگی مختلف را در قالب های مختلف در عرصه شهادت و شهادت تولید کنند.

آیت الله صافی بوشهری با گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به جایگاه خانواده های معظم شهدا نزد پروردگار عالم و جامعه گفت: . توسط همه اعضای جامعه..

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ترس و وحشت از تهاجم دشمن را عامل ذلت این کشور برشمرد و گفت: افرادی که برای حفظ دین خود از دین خود دفاع می کنند پایدار هستند و اگر بخواهند عقب نشینی کنند. ” ترس جهان یا جغرافیای جهان را پاک یا مستعمره می کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شهدا با ایثار و جانفشانی های خود دین و کشور را تقویت می کنند، گفت: شهدا با ایثار و فداکاری های خود دین و کشور را تقویت می کنند.

وی داشتن شخصیت الهی و الهی را یکی از اعمال و برکات شهادت عنوان کرد و گفت: شهدا محبوب و مهمان خداوند متعال هستند و آرزوی بزرگ آنان توسعه و استقرار فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است. شهدا یابی باید در هنر انجام شود.»

در این مراسم از خانواده های شهدای والامقام و نویسندگان ادبیات ماندگار استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.