اقتصادی

زنجیره ارزش فولاد اکسین خوزستان با طرح فولادسازی تکمیل می‌شود

تیتر نیوز/ خوزستان نماینده مردم اهواز و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی شورای استفساریه اسلامی گفت: طرح پالایش فولاد شرکت فولاد اکسین برای استان خوزستان و تکمیل زنجیره ارزش آن بسیار حائز اهمیت است. در مجلس به دنبال اجرای آن در اسرع وقت است.

سید کریم حسینی در بازدید از نمایشگاه و غرفه فولاد اکسین 1400 کیش اظهار داشت: استان خوزستان دارای ظرفیت های گسترده ای در بخش صنعت است و علاوه بر اینکه اولین استان کشور در صنعت نفت است، بزرگترین ذخایر نفت و بزرگترین تولید نفت.

وی درباره وضعیت خوزستان در بخش صنعت افزود: خوزستان یکی از استان‌هایی است که قطب فولاد کشور و صنعت فولاد در آن توسعه یافته است و سال‌ها در استان خوزستان و در حال حاضر خوزستان یکی از استان‌هایی است که کشور. صنعت فولاد و زنجیره در کشور نقش بسیار موفقی دارد.

به گزارش تیتر نیوز، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی پرسشنامه اسلامی خاطرنشان کرد: در زنجیره فولاد استان خوزستان، شرکت فولاد اکسین به دلیل دوران کودکی، تولیدات منحصر به فرد و درآمد خوب، تولید به موقع در کشور داشت.

حسینی تاکید کرد: این شرکت یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه فولاد است. امروز ما در خوزستان به دنبال توسعه این شرکت و موفقیت صنعت فولاد هستیم چرا که شرکت فولاد اکسین توانسته نقش بسیار موثری در اشتغال زایی، انجام تعهدات اجتماعی و در نهایت مدیریت موثر و موثر داشته باشد. آموزش. ده سال.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: باید از تمام توان خود استفاده کنیم. بویژه از طریق مجلس و اختیارات نمایندگان و ارتباط نمایندگان با وزارتخانه ها و مراکز تصمیم گیری ذیربط. همه ما برای بقا و رشد به فولاد اکسین نیاز داریم.

وی با اشاره به گزارش مدیرعامل فولاد اکسین در مورد روند این شرکت در سال جاری، گفت: طبق گزارشی که از مدیرعامل دریافت کردیم، این شرکت در فروش محصولات خود موفقیت چشمگیری کسب کرده است، تولید و سودی که برای سال پیش بینی و انتظار می رود. این دستاوردها را در سال جاری چند برابر کنید.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: با توجه به توان تجاری و توانمندی های فولاد اکسین خوزستان باید بتوانیم با ایجاد بخشی بادوام به توسعه آن کمک کنیم. در مذاکراتی که با وزرای ذی ربط داشتیم در خصوص پروژه فرآوری فولاد در کنار فولاد اکسین، خوشبختانه طبق گزارش مدیرعامل شرکت، هر دو پیشنهاد تکمیل و پیگیری در سال گذشته انجام شد و به درآمد رسیدیم. در آن زمان

حسینی ابراز امیدواری کرد: پروژه فولاد اکسین هر چه سریعتر برای تکمیل صنعت فولاد با نشاط و توانمندی های موجود اجرایی شود و با توجه به فرصت شغلی جدید در استان، از استعدادهای بیشتر و جوانان بومی خوزستانی استفاده شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: به دنبال این هستیم و تلاش می کنیم تا امسال به نتایج نهایی پروژه فولاد اکسین برسیم. در راستای مدیریت فولاد اکسین و نظر مسئولان این شرکت باید جذابیت بیشتری داشته باشد چرا که این خواسته همه نمایندگان اهواز است و باید به سرعت محقق شود.

وی تاکید کرد: تکمیل زنجیره ارزش فولاد اکسین ایجاد طرح فولادسازی است که باید با آن انجام شود. از این رو به دنبال حضور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس استان خوزستان به همراه مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت اقتصاد و دارایی هستیم و در این خصوص بازدید و برنامه هایی داریم. گشت و گذار، از جمله بازدید از شرکت فولاد اکسین. و این همان مهارت ها و برنامه ای است که در این طرح خواهیم داشت.

انتهای پیام/