عمومی

طرح جامع «دفع آب‌های سطحی» در شهر خرم‌آباد نداریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سعید فطاوی شامگاه دوشنبه در نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد با معاون عمرانی ولایت لوگر، مشکل اصلی شهر خرم آباد را نداشتن برنامه و توان مالی عنوان کرد. در شهرداری برنامه چهار ساله ای را به اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد ارائه کردیم.

وی با تاکید بر اینکه با این برنامه تحولی در شهر خرم آباد رخ می دهد، اگر بخواهیم بگوییم: سامانه شفاف سازی شهرداری آماده است و به زودی عملیاتی می شود تا مردم از فعالیت ها و کارها مطلع شوند. شهرداری

شهردار خرم آباد با بیان اینکه یکی از مشکلات شهرداری بحث بدهی های سنگین است و بیش از 3 میلیارد تومان بدهکار هستیم و به اندازه حقوق کافی نیست، گفت: شهرداری خرم آباد در سال 2018 به دلیل عدم پرداخت بدهی های خود به این موضوع پرداخت. هزینه های جاری

وی گفت: برای تصفیه آب های سطحی شهر خرم آباد طرح جامعی نداریم و فقط برای سه مسیر است. گلدشت در این بخش به 3.5 میلیارد تن اعتبار نیاز داریم.

وی گفت: در این زمینه قرارداد بسته ایم و در حالی که یک ریال هم برای پیمانکار نداریم. دو میلیارد و دو میلیون تومان برای این قطعه هزینه شده است.

شهردار خرم آباد افزود: برای شهر خرم آباد طرح جامع ترافیکی نداریم و در تلاش هستیم تا پایان سال آماده شود.

فوتی با تاکید بر احداث چهارراه های غیر همسطح در شهر خرم آباد گفت: امسال حدود 2 میلیارد تومان توسط استانداری مبادله شده که 9 درصد آن در اختیار شهرداری خرم آباد قرار گرفته است.

وی با اشاره به مشکلات آسفالت و قیر خرم آباد گفت: 5 هزار تن آسفالت تولید کرده ایم که نیمی از آن در منطقه است.اسیراستفاده می شود، در حالی که بسیاری از خیابان های منطقه هنوز به آسفالت نیاز دارند.

شهردار خرم آباد می گوید 3 میلیارد تومان برای پل …اسیرشهربازی گفت: ما نیاز به اعتبار داریم و این در حالی است که مدیریت تنها دو میلیارد تومان به ما داده است.سوال2، احداث فضای سبز و 2 پروژه در دست اجرا در شهرستان خرم آباد است.

فتوحی گفت: از نظر ارزش افزوده، شهرداری در حال بهره برداری ناعادلانه است، حداقل سهم شهرداری کمتر از 10 میلیارد تومان نیست.